You are here

Automobilių supirkimas

Ar esate, kada nors už savo automobilio valytuvų radę užkištą lapelį su užrašu: „Automobilių supirkimas". Tel. nr. 86xx xxxxx“, „Brangiai nupirksiu Jūsų automobilį“ arba „Superkame visų markių automobilius nuo 19xx metų iki 20xx metų. Atsiskaitome iš karto bei sutvarkome visus dokumentus“.

Radus panašaus turinio lapelį tikriausiai kyla natūralus klausimas, ar kas nors susigundo šiuo pasiūlymų. Juk norintis automobilį parduoti žmogus, pats deda pardavimo skelbimą. Kitais atvejais tokie lapeliai tiesiog „užknisa“, nes automobilio savininkas visiškai negalvoja apie savo transporto priemonės pardavimą. Tikriausiai ne vienas pagalvoja: „Kiek čia dar bus norinčių pirkti mano, nors ir seną, bet labai gerą automobilį.“

Automobilių supirkėjai viskuo pasirūpina

Faktas, jog yra ir tokių žmonių, kurie surenka ant rasto lapelio esantį telefono numerį ir taip parduoda automobilį. Juk taip nereikia niekuo rūpintis. Supirkėjai patys atvažiuoja, patys pasiima automobilį, sutvarko dokumentus, o jeigu reikia išrašo ir pažymas už automobilio utilizavimą.

Žinoma, išmokama pinigų suma nėra kosminio dydžio, dažnai mažesnė už automobilio rinkos kainą, tačiau transporto priemonės savininkui nebereikia sukti galvos, kur dėti pasenusį, daužtą ar jau įvairių defektų turintį ir naudoti nelabai tinkamą automobilį. Gerai tai, kad toks automobilių pirkimo variantas vyksta greitai ir be jokių didelių rūpesčių.

Greitas automobilio pardavimas

Paskelbus apie nevažiuojančios, senos ir prekinės išvaizdos neturinčios transporto priemonės pardavimą – galima ilgai ir nuobodžiai ją pardavinėti už savo nustatytą kainą. Galiausiai vis tiek bus gautas pasiūlymas iš automobilių supirkėjų, kurie pamatę skelbimuose „pagyvenusį“ automobilį – norės jį nebrangiai nupirkti. Pavyzdžiui, už metalo laužo kainą.


Išvada tokia, kad turint morališkai ir techniškai pasenusį automobilį, kurio jau nebenorima eksploatuoti, reikėtų kreiptis į automobilių supirkėjus, kurie operatyviai viską sutvarko. Padoriai atrodantis ir savo vertę turintis automobilis taip pat gali būti parduotas tokiu pačiu būdu.

Sutaupytas laikas ir jokių priekaištų

Neretais atvejais būna ir taip, kad automobilių supirkėjai pasiūlo kainą, kuri pardavėjui atrodo mažoka, tačiau iš dalies priimtina. Įvertinus laiką, per kurį pardavėjas niekaip negali parduoti savo automobilio, ir faktą, kad sulig kiekviena diena automobilis kažkiek pinga, visuomet yra pravartu pasidomėti, kokią sumą už parduodamą automobilį gali pasiūlyti supirkėjai. Galbūt ta suma tenkins ir automobilis bus greitai nupirktas. Ir nesvarbu, ar tai senas, ar dar itin geros būklės automobilis – pabandyti pasiūlyti jį supirkėjams – nekainuoja.

Pardavėjas gaus ne tik pinigus, bet ir sutaupytą laiką, taip pat jam nereikės vis važiuoti rodyti automobilio potencialiems pirkėjams, kurie pamatęs jo defektus ar prastą kėbulo būklę, vis atsisako pirkti transporto priemonę. Tiesiog jokių nervų gadinimo.

Užsiimantys automobilių supirkimu nekreips dėmesio į parduodamo automobilio būklę ar gedimus ir iškart pasiūlys kainą. Automobilio pardavėjui nebereikės trankytis po servisus tikrinant automobilį ar klausyti tariamų pirkėjų nusiskundimų.

Neeksploatuojamas automobilis – kiemuose nepageidaujamas

Netinkamas eksploatuoti automobilis – itin nepageidaujamas svečias perpildytuose gyvenamųjų namų kiemuose. Nuolat sprendžiamas klausimas, kaip tokius automobilius pašalinti iš kiemų. Apie tai turi galvoti ne tik miesto valdžia, bet ir patys gyventojai. Dauguma tikriausiai neturi laiko pardavinėti savo kiemuose trūnijančius „laužus“, nes žino, kad niekas jų nepirks. Kiti tiesiog nežino, kad tokį automobilį galima parduoti labai greitai.


Automobilių supirkėjai puikiai gali atlikti tokią kiemų „valymo“ misiją. Pardavus automobilį jiems nebeteks galvoti, kur dėti nevažiuojantį ar pasenusį automobilį, jis negadins akių kiekvieną kartą žvelgiant pro buto langus. Bus atlaisvintas garažas ar vieta daugiabučių namų kiemo aikštelėje. Juk kiek dabar tokių apleistų automobilių rūdija kiemuose, užimdami taip reikalingas laisvas vietas.

Pridavus neeksploatuojamą automobilį į metalo laužą ar automobilių supirkėjui – bus ramu. Nei kaimynai pyks, nei apleistas automobilis akių nebadys. Taip pat neateis ta diena, kuomet tvarkos sergėtojai, gavę kaimynų skundą, nuvilks ilgai stovinčią apleistą transporto priemonę. Žinoma, už dažną, tokį eksploatuoti jau nebetinkama automobilį, bus pasiūlyta metalo laužo kaina.

Automobilį galima pasiūlyti keliems supirkėjams

Jeigu automobilio nesinori parduoti pirmam pasitaikiusiam automobilių supirkėjui, tai internete galima rasti tinklapių, kur įmanoma įkelti savo automobilio nuotraukas, kurias pamatys keli automobilių supirkėjai. Jie visi pasiūlys savo kainą, o pardavėjui beliks tik išsirinkti patį geriausią pasiūlymą. Tą patį galima atlikti ir paskambinus kelioms automobilių supirkimu užsiimančioms įmonėms.


Svarbiausia yra tai, kad nereikalingo, sugedusio, sudaužyto ir t.t. automobilio nereikia numesti kur nors kieme ar gatvėje prie šaligatvio. Jeigu jis nebebus daugiau eksploatuojamas – reikia iškart pasirūpinti jo pardavimu

Yra begalė automobilių supirkėjų, kurie tik ir laukia, kada toks automobilis bus jiems pasiūlytas. Skambutis, viens-du, ir nebeeksploatuojamo ar nebenorimo automobilio jau ir nebėra. O kišenėje dar ir šiek tiek pinigų atsirado.

Susijusios įmonės: Automobilių supirkimas

Adresas: 
Viršuliškių g. 35-95, LT-05104, Vilnius
Telefonas: 
+370 614 91111
automobiliukas.lt
Įmonės kodas: 
304743456