You are here

Dakaras 2020: B. Vanagas atsiimdamas techniką rado nemalonią staigmeną

  • Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

„Inbank team Pitlane“ jau įsikūrė Saudo Arabijoje. Sausio 2-ąją lėktuvas oro uostė nusileido 1 val. nakties. Miegoti nebuvo kada – prieš 8 val. vyko į uostą, kur atsiėmė techniką.

Netgi rasti interneto ryšį taip pat nebuvo lengva. Saudo Arabijoje norėdami gauti SIM korteles, užsieniečiai privalo pateikti ne tik asmens dokumentus, bet net ir palikti pirštų antspaudus. Neatsitiktinai prie telekomunikacijų paslaugų tiekėjų nusidriekė didžiulės eilės.

Lietuvių komanda į viešbutį atvyko jau prieš 6 val. ryto. 

Nukentėjo visureigis

Aplink „Toyota Hilux“ zuja komandos inžinieriai. „Juodajam Vanagui“ (angl. Black Hawk) atliekama nuodugni patikra, ant „Žaibu“ praminto įspūdingo techninės pagalbos sunkvežimio aukštai iškeltas Vytis. Ant automobilio durelių jau užklijuota Portugalijos vėliavėlė ir šturmano Filipe Palmeiro inicialai. Taip pat ir 312 startinis numeris.

►►PIRMO ETAPO APŽVALGA

Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Technikų komandos vadovas Artūras Šerkšnas guodėsi, kad šiais metais atsiimdami techniką rado nemalonią staigmeną. Transportuojant buvo apgadintas vieno iš „Inbank team Pitlane“ priklausančių „Toyota Land Cruiser“ kėbulas. Jis patikino, kad su lenktynių automobiliu – viskas gerai. Nuo uosto iki bivako įveikė pirmuosius 30 kilometrų ir jokių gedimų nepastebėjo.

Atliks nuodugnią apžiūrą

Po pirminės apžiūros atliekama nuodugnesnė – tam buvo nuimtos kai kurios apsauginės kėbulo detalės. Benediktas Vanagas pasakojo, kaip šiuo metu vyksta pasiruošimas. Anot jo, viskas klostosi labai sklandžiai.

„Galbūt šiandien dar spėsime atlikti pirmuosius testus, o rytoj laukia administracinė ir techninė patikros“, – komentavo lenktynininkas.

Jis užsiminė, kad kasdien leisdamas laiką su naujuoju šturmanu Filipe Palmeiro mokosi betarpiškai bendrauti. Ekipažas netgi susidarė sąrašą darbų ir užduočių, kurias turi atlikti kartu. „Pradedame pažintį su automobiliu ir su kiekviena valanda jaučiu, kad kontaktas tampa vis geresnis“, – tikino B. Vanagas.

Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Iš Pietų Amerikos į Saudo Arabiją šiemet persikėlęs Dakaro ralis startuoja sausio 5 d. Džedos mieste. Dalyvių lauks 12 lenktynių dienų ir, kaip įprasta, viena poilsio diena. Dakaro ralis finišuos sausio 17 d. Qiddiya mieste, netoli Saudo Arabijos sostinės Rijado.

Visos Dakaro naujienos - DAKARO RALIS 2020

Kategorijos: 
Lenktynininkai: