You are here

E. Juškauskas Lenkijoje testuoja B. Vanago bolidą

  • Benediktas Vanagas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Benediktas Vanagas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Benediktas Vanagas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Benediktas Vanagas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Edvinas Juškauskas ir Šarūnas Paliokas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Edvinas Juškauskas ir Šarūnas Paliokas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Šiuo metu Lenkijoje vykstančiose bekelės varžybose „Baja Drawsko“ tarp garsių ralio pasaulyje pavardžių galima išvysti ir lietuvių. Edvinas Juškauskas ir Šarūnas Paliokas, atstovaujantys „Team Pitlane“ komandą, tęsia Dakaro ralio pasiruošimo programą bei šlifuoja tarpusavio susidirbimą. Tiesa, tai ne vienintelės jų misijos Lenkijoje.

Edvinas Juškauskas ir Šarūnas Paliokas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Šiemet sportinis kalendorius buvo kiek kitoks nei planuota, todėl daugelis sportininkų ir varžybų organizatorių turėjo prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Nors sąlygos keitėsi, „Team Pitlane“ ieškojo galimybių ruoštis artėjančiam sezonui. Lenktynininkai turėjo testus Vievyje, varžėsi „Lithuanian Baja - Perimetras“, dalyvavo nuliniu ekipažu „Samsonas Rally Rokiškis“ ir „Kuusamet Group Rally Elektrėnai“. Pasiruošimą ekipažas pratęsė Lenkijoje – sportininkai kaups patirtį, sportinius kilometrus, tobulins šturmano ir piloto darbą.

Be šių tikslų buvo išsikeltas ir dar vienas – sportiniu režimu išmėginti „Inbank team Pitlane“ piloto Benedikto Vanago bolidą „Toyota Gazoo Racing Hilux“. E. Juškauskas atskleidžia, jog jau dabar planuoja ateities galimybes ir renkasi tinkamiausią technikos variantą 2021 metų sezonui, todėl išmėginti naujesnį, technologiškai pranašesnį ir galingesnį bolidą, su kuriuo B. Vanagas Dakaro ralyje pasiekė Baltijos šalių rekordą, leis pamatyti, kuo skiriasi technika, kokie parametrai jį tenkina, o ko savo būsimame bolide norėtų kitaip.

Benediktas Vanagas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

„Baja Drawsko“ vyksta spalio 9–10 dienomis Lenkijoje. Prie starto linijos stos 42 ekipažai iš Lenkijos, Čekijos, Nyderlandų, Rusijos, Latvijos, Vokietijos, Slovakijos ir Lietuvos. Dalyvių sąraše galima išvysti ir žymių Dakaro ralio sportininkų – Jakub Przygoński bei Miroslav Zapletal. Iš viso lenktynininkai turės įveikti 382 km, iš kurių beveik 80 %, arba 305 km, – greičio ruožais.

Kategorijos: 
Lenktynininkai: