You are here

Geriausias 2021 metų keturratis Šiaurės Amerikoje

  • CFMOTO
    CFMOTO
  • CFMOTO
    CFMOTO

Šiaurės Amerikos žurnalistai iš „ATV & S&S iliustrated“ patvirtino lietuviams jau seniai gerai žinomą faktą, kad CFMOTO keturračiai yra geriausias pasirinkimas. Naujasis CFMOTO CFORCE 1000 OVERLAND paskelbtas geriausiu 2021 – ųjų keturračiu Šiaurės Amerikoje.

Oficialaus CFMOTO atstovo Lietuvoje UAB „Motorider“ vadovas Valdas Radvilavičius teigia, kad šis įvertinimas tik patvirtina faktą, kad CFMOTO sugeba pasiūlyti aukščiausią kokybę ir plačias pritaikymo galimybes už racionaliausią kainą. „Turbūt todėl mes galime džiaugtis, kad CFMOTO yra populiariausi keturračiai ne tik Lietuvoje ir kaimyninėse Latvijoje, Lenkijoje ir Estijoje, tačiau ir tokiose šalyse, kaip Vokietija, Švedija, Šveicarija, Čekija. Iš viso net 13 šalių Europos šalių CFMOTO yra perkamiausias keturratis ir užima beveik 21 proc. visos Europos keturračių ir motobagių rinkos“, – tvirtina V. Radvilavičius.

CFMOTO

Atlikę bandymus skirtingomis sąlygomis „ATV & S&S“ žurnalistai tvirtina, kad CFORCE 1000 OVERLAND yra puikiai aprūpintas ne tik trumpoms išvykoms, tačiau ir ilgoms kelionėms į gamtą. Naujasis keturratis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta nuotykių. 

Vertintojai atkreipia dėmesį, kad panorėjus, vos per kelias sekundes, galinėje keturračio dalyje esančias daiktadėžes galima uždėti arba nuimti ir tuomet CFMOTO gaminys tampa puikia priemone ieškoti nuotykių dviem. Pagyrų sulaukė kompanijos inžinieriai už ergonomiškai įrengtą keleivio vietą – kelionė jam itin patogi. 

Keturratis aprūpintas 963 kub.cm varikliu, išvystančiu 79 AG. Variklio galia į ratus perduodama per CVTECH® variatorių. Variklio galios pakanka, kad visiškai pakrautas keturratis judėtų pirmyn bet kokia danga, o 28 cm prošvaisa ir R14 ratai užtikrina itin gerą pravažumą. Prireikus jėgos, šis raumeningas buliukas gali patempti ir daugiau kaip 1300 kg sveriantį krovinį.

Liaupsių sulaukė vairuotojo darbo vieta, kuri, pasak geriausią įvertinimą CFORCE 1000 OVERLAND skyrusių žurnalistų, yra itin patogi. Visų prietaisų valdymas yra pasiekimas be papildomų pastangų, o jau standartinėje įrangoje montuojamos rankų apsaugos ir nedidelis priekinis stiklas labai praverčia važinėjant prastesnėmis oro sąlygomis. 

CFMOTO

Užtikrintumo vairuotojui suteikia tvirti aliumininiai pakojai, o priekiniai ir galiniai sparnai sumontuoti taip, kad net ir važiuojant bekele, tiek vairuotojas, tiek ir keleivis išlieka gerai apsaugoti nuo purvų tykštančių iš po ratų. OVERLAND versijoje montuojami plieniniai buferiai apsaugo keturratį tiek iš priekio, tiek iš galo. Gerą matomumą bet kuriuo paros metu užtikrins galiniai ir priekiniai LED žibintai, o vairavimo komfortą elektrinis vairo stiprintuvas.

Oficialaus CFMOTO atsotvo Lietuvoje UAB „Motorider“ vadovas V. Radvilavičius sako, kad CFORCE 1000 OVERLAND mūsų šalyje laukiama 2021 metų pavasario pabaigoje arba vasaros pradžioje, tuomet turėtų paaiškėti ir tiksli jų kaina mūsų rinkai. 

Kategorijos: