You are here

Ypatingi apdovanojimai „Lancia“ ir „Alfa Romeo“ klubų prezidentams

Balandžio 20 dieną į Vilniuje įsikūrusią Italijos ambasada sugužėjo Lietuvos „Lancia“ klubo ir Lietuvos „Alfa Romeo“ klubo nariai.

„Lancia“ klubo atstovai čia atvyko su penkias „Thesis“ ir vienu „ Delta“ modeliu. Tai gana reti egzemplioriai Vilniaus miesto gatvėse, todėl matyti vienoje vietoje šešis „Lancia“ automobilius buvo įdomi akimirka.

„Alfa Romeo“ klubas čia atvairavo lenktyninį bolidą, dalyvavusį 1006 km lenktynėse. Taip pat į ambasadą atskubėjo ir Benediktas Vanagas, atvykęs čia su itališku superautomobiliu „Ferrari 575M Maranello“.

Dėl ko čia susirinko tiek itališkų automobilių?

Visą tai suorganizavo Italijos ambasadorius Lietuvoje Stefano Taliani de Marchio, kuris baigia savo keturių metų kadenciją ambasadoje. Dėl glaudžios draugystės su šiais automobilių klubais, jis pasiūlė Italijos prezidentui Sergio Matterella apdovanoti itališkų automobilių klubų prezidentus Italijos Žvaigždės ordino Kavalieriaus laipsniais už tai, kad jų atstovaujami klubai nuolat aktyviai dalyvauja su automobiliais susijusioje veikloje bei autosporte.

Šie garbingi apdovanojimai renginio metu buvo įteikti „Lancia“ klubo prezidentui Rimantui Stapulioniui ir „Alfa Romeo“ klubo prezidentui Rimvydui Agurkiui.

Be apdovanojimų neliko ir Italijos ambasadorius, kuriam „Lancia“ klubas įteikė specialią emblemą, simbolizuojančią jo atstovaviomą Italijai Lietuvoje ir glaudžius ryšius su itališkų automobilių bendruomene mūsų šalyje.

Kategorijos: 
Automobiliai: