You are here

Klasikinių „Opel" susitikimas Vilniuje. Turite Opelį? Dalyvaukite!

 • Opel/kudos.lt nuotrauka
  Opel/kudos.lt nuotrauka
 • Opel/Ievos Klenauskaites nuotrauka
  Opel/Ievos Klenauskaites nuotrauka
 • Opel/kudos.lt nuotrauka
  Opel/kudos.lt nuotrauka
 • Opel/kudos.lt nuotrauka
  Opel/kudos.lt nuotrauka

Vis dar laikote kaime senelio Opel Kadett, ant kurio galinės sėdynės prabėgo jūsų vaikystė? O gal nuo jaunystės dienų senai užmirštame garaže dulka Opel Manta arba Calibra? Tai puiki proga nuo jų nupūsti dulkes, pripūsti padangas ir parodyti, kad dar ne visi Lietuvoje važinėję Opel automobiliai dingo iš gatvių. Rugsėjo 4-ą dieną jie visi laukiami senųjų Opel modelių susitikime oficialaus Opel atstovo Lietuvoje „Autovici“ salone Vilniuje.

Opel/kudos.lt nuotrauka

Tai jau antrasis  Opel automobilių, kurių modelių gamyba pradėta iki 1994 metų susitikimas Vilniuje. Pirmasis įvyko dar 2018 m. ir tuo met sutraukė beveik 50 automobilių iš visos Lietuvos. Pirmoji mintis apie tokį susitikimą kilo dar 2015 metais grupelei „senų opelistų“ įkūrus Facebook'o grupę „Opel Retro Lithuania“. Praėjus tik trims metams nuo tos dienos pagaliau pavyko ir susitikti bei pamatyti gyvai savo išlaikytus modelius. Ankščiau valdę Vokietijos autobanus, po Nepriklausomybės atgavimo jie atkeliavo užvaldyti Lietuvos kelių. Dabar šių Opelių, kurių buvo pilni kiemai, likę keletas, bet išties žavių ir su savo įdomia istorija. Susitikimo metu galėsite pamatyti legendines Ascona ir Kadett, visų kaimynų turėtą Opel Rekord, kažkada buvusius svajone Monza ir Senator bei kitus legendinius modelius

Susitikime renginio dalyviai bus apdovanoti keturiose skirtingose kategorijose: seniausias parodos automobilis, geriausiai išlaikytas/restauruotas automobilis ir įdomiausias/perdarytas  automobilis, bei speciali nominacija Opel Ascona savininkams, kadangi šiais metais minimi 40 metų nuo pirmosios Ascona pagaminimo. Taip pat renginio metu bus galima „Autovici“ salone apžiūrėti naujausius Opel gamos modelius ir juos išbandyti.

Nesvarbu, ką patys vairuojate, ar Opel Asconą, ar Opel Senator - renginyje laukiami visi Opel modeliai, kurių gamyba pradėta iki 1994 metų (Calibra, Tigra, Astra F, Vectra A, Omega B, Frontera irgi laukiamos). Nepriklausomai nuo automobilio stovio kviečiami visi, kurie turi sentimentų šiai vokiškai markei. 

Jeigu turite pasislėpę seną Opelį, ar vis dar turite jų dalių iš senų laikų, tai kviečiame prisijungti prie „senų opelistų“ bendruomenės facebook'e įvedus į paiešką „Opel Retro Lithuania“

Laikas: 2021 m. rugsėjo 4 diena, šeštadienis. 10.00 - 15.00 val.
Vieta: UAB „Autovici“, Ukmergės g. 279A, Vilnius

Renginys nemokamas.

Opel/kudos.lt nuotrauka

Kategorijos: 
Automobiliai: