You are here

Trasai skirtas „Lamborghini Huracan“ – vienintelis toks Lietuvoje

 • Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
  Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
 • Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
  Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
 • Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
  Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
 • Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
  Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
 • Lamborghini Huracan Super Trofeo GT
  Lamborghini Huracan Super Trofeo GT

Visame pasaulyje milžiniško dėmesio sulaukęs ir automobilių entuziastų ypatingai geidžiamas „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ pagaliau  pasiekiamas ir Lietuvoje. Nuo šiol šį monstrą gali išbandyti visi šalies automobilių bei greičio mėgėjai. Toks automobilis - vienintelis Baltijos šalyse.

Pirmasis sėsti prie šio superautomobilio vairo progą gavęs profesionalus lenktynininkas Egidijus Gutaravičius, neslepia savo emocijų ir susižavėjimo. Anot jo, valdant „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“, ilsėtis nėra kada.

„Tai absoliučiai išskirtinis automobilis. Jo brutalumas puikiai atitinka buliaus, esančio jo logotipe, įvaizdį. Vos prilietus akseleratoriaus pedalą, automobilis šauna į priekį, o savo garsu užburia ne tik važiuojančius, bet ir stebinčius iš šalies. Vairuojant negali atsipalaiduoti. Greitis reikalauja ypatingos reakcijos, susikaupimo. Tau reikia dirbti. Tai tikras lenktyninis bolidas, ir dar – čempionas“, – žavisi E. Gutaravičius.

Vairuodamas būtent šį sportinį automobilį, danų lenktynininkas Dennis Lind 2016 m.  laimėjo pirmąsias vietas „Lamborghini Super Trofeo“ Europos čempionate ir pasaulio taurės finale. Pastarosios varžybos vyko ypatingai sunkiomis sąlygomis – lyjant lietui. Kaip teigia E. Gutaravičius, tada pasimatė visos šio automobilio galimybės.

„Stebint tas lenktynes, buvo galima matyti visą automobilio potencialą, nes jį valdyti lyjant lietui yra daug sudėtingiau, nei ant sausos dangos. Šio bolido valdymas turi būti ypač tikslus, nes jis reaguoja į menkiausią prisilietimą“, – teigia lenktynininkas.

Lyginant su gatvėms skirtu „Huracan“ modeliu, šis yra greitesnis. Iki 100 km/h jis įsibėgėja per 3 sek. Sportinė versija taip pat turi lengvesnį kėbulą su saugos lankais, sportines sėdynes ir specialius 6 taškų saugos diržus. Kėbulo viduje nėra prabangios apdailos. Tai visiškai kitoks automobilis, skirtas išskirtinai greičiui.

Itališkas, lenktyninis superautomobilis turi 5,2 litro V10 variklį su 620 AG ir 570 Nm. Maksimalus jo greitis 285 km/h.

Jo gabenimas iš Vokietijos į Lietuvą buvo nemenkas iššūkis. Superautomobilio plotis –  nestandartiniai 2,16 m. Ieškota įvairių transportavimo sprendimų. Galiausiai teko įsigyti netgi specialią transportavimo priekabą.

Dovanų platinimo bendrovės „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas teigia, kad Lietuva – tikrų automanų kraštas, o šis bolidas nepaliks abejingų ir suteiks jiems neužmirštamą adrenalino pliūpsnį.

„Esame tikri, kad GT klasės „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ nesugebės atsispirti ne tik automanai, bet ir visi, kurie yra bent kažką girdėję apie šį superautomobilį. Jo greitis, galia ir energija priverčia užgniaužti kvapą“, – sako jis.

„Lamborghini Huracan Super Trofeo“ jau prieinamas kiekvienam lietuviui, norinčiam pajusti, ką reiškia vairuoti ypatingos komplektacijos superautomobilį.

Automobiliai: