You are here

„Lexus RX“ pristatymas Vilniuje

Paskutinę 2015 metų vasaros dieną Vilniaus senamiestyje buvo pristatytas prabangus visureigis, naujos kartos „Lexus RX“. Šis prabangus miesto visureigis buvo pademonstruotas pirmą kartą Baltijos šalyse.

Šio keturių ratų varomo miesto visureigio serijinė gamyba prasidės už kelių mėnesių, Europai oficialiai šis modelis bus parodytas Frankfurto automobilių parodoje už dviejų savaičių (rugsėjo 17 d.), tačiau Lietuvai naujasis „RX“ modelis jau pademonstruotas - specialiai šiam renginiui drauge su IDW ESPERANZA RESORT įkurtoje erdvėje, Vilniaus senamiestyje.

Įspūdingo visureigio atidengimo ceremonija prasidėjo lygiai vidurdienį. Renginio vedėjui skaičiuojant paskutines sekundes iki 12 valandos, grojant violančelėms ir kardais atidarius šampano butelius, nuo „Lexus RX“ buvo nutraukta uždanga ir susirinkę svečiai tapo liudininkais ypatingos premjeros.

„Lexus RX" pristatymo ceremonijos video:

„Džiaugiamės, jog mūsų atstovaujamų automobilių gamintojas „Lexus“ Lietuvai suteikia unikalią galimybę pamatyti naujausią savo kūrinį dar iki oficialios jo gamybos pradžios ir net iki premjeros Frankfurte“ – pasakojo „Lexus Vilnius“ vadovas Edmundas Povilauskas. Naujasis „Lexus RX“ automobilis į Vilnių atgabentas vėlyvą sekmadienio vakarą iš Briuselio. Šis kone visas rankomis surinktas modelis Vilniuje bus iki antradienio popietės, o pirmieji serijinės gamybos „Lexus RX“ modeliai Lietuvos gatves pasieks šių metų gruodžio pabaigoje.

Ketvirtos kartos „RX“ paveldėjo savo mažesniojo brolio „NX“ aštrias linijas ir dizaino filosofiją. „RX“ taip pat tapo aštresnis bei agresyvesnis. Pastačius šį modelį šalia pirmtako, pastarasis atrodo labai konservatyviai. Švelnumą pakeitė aštrumas.

„Naujasis modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į vis didėjantį Premium klasės automobilių savininkų reiklumą dizainui, kokybei ir važiavimo komfortu. Naujasis „RX“, lyginant su ankstesniuoju modeliu, pasižymi drąsesniu ir galingesniu išorės dizainu. Be to, šios kartos modelis tapo ilgesnis ir platesnis už savo pirmtaką. Iš esmės atnaujintas ir automobilio interjeras, kurį papildo elegantiškos, aukščiausios kokybės salono medžiagos“ – naujojo „Lexus“ modelio pasikeitimus vardijo E. Povilauskas.

„Lexus“ tradiciškai nesiūlo didelio variklių asortimento, todėl ir „RX“ pirkėjai galės rinktis tik iš dviejų versijų: „RX 350“ ir „RX 450h“. Be to, galima bus rinktis ir „F Sport“ apdailų paketą.

„RX 350“ turi 3,6 litro V6 benzininį motorą su 300 AG galia, kuri yra perduodama į ratus per 8 laipsnių automatinę transmisiją. „RX 450h“ hibridas turi tą patį benzininį motorą ir elektros variklį. Hibridinė sistema bendrai generuos apie 300 AG galią.

Kruopščiai atnaujintas jau ketvirtosios kartos „RX“ tęsia itin sėkmingą 17 metų besitęsiančią šio modelio sėkmės istoriją. „Lexus“ pirmąjį „RX“ modelį rinkai pristatė dar 1998 m., sujungdamas sportines važiavimo ypatybes su sedano prabanga bei patogumu, sukurdamas visiškai naują Premium miesto visureigių segmentą. Per trijų „RX“ sukūrimo kartų laikotarpį šis modelis tapo itin geidžiamu automobiliu, kurio pasaulyje jau parduota daugiau nei 2,1 mln. vnt.. „Lexus“ gamintojas - pirmasis, kuris 2005 m. į savo gamą įtraukė hibridinę technologiją. Baltijos šalyse „RX“ jau ilgą laiką yra trokštamiausias hibridinis visureigis. Per pastaruosius 10 metų Lietuvoje iš viso užregistruota beveik 900 hibridinių „RX“ modelių.

Kategorijos: 
Automobiliai: