You are here

Lietuvoje atsidarė pirmoji oficiali „Aston Martin“ atstovybė 

Sportinių ir sofistikuotų automobilių mylėtojai Lietuvoje sulaukė gerų žinių. Ketvirtadienį  „Quadrum“ verslo centre Vilniuje buvo atidarytas pirmasis oficialus „Aston Martin“ salonas. Šį  legendinį prekės ženklą Lietuvoje atstovauja „Exclusive Luxury Auto“, priklausanti „Modus Group“  įmonių grupei. 

„Greičiausiai to šiandien nebūtų, jei ne nuoseklus mūsų komandos darbas siekiant patenkinti  išskirtinius automobilius vertinančių klientų poreikius. „Aston Martin“ gali pasigirti išties spalvinga  istorija, todėl džiaugiamės ir didžiuojamės, kad kartu su „Modus Group“ galime tapti jos dalimi.  Rafinuotų automobilių rinka auga, tačiau šiandien vien prabangos neužtenka. Tokio požiūrio  laikosi „Aston Martin“ ir kuria automobilius, kurie yra ne tik galingi, bet ir primena meno kūrinius“,  – naują prekės ženklą Lietuvos rinkoje pristato „Exclusive Luxury Auto“ direktorė Evelina Avina. 

Pasak jos, Lietuvoje jau kurį laiką buvo pastebimas „Aston Martin“ automobilių poreikis. Nuo šiol  Vilniuje klientai galės ne tik susipažinti su ikoniškojo britų gamintojo modeliais ir rafinuotais  aksesuarais. „Aston Martin“ savininkai taip pat galės pasinaudoti profesionaliomis automobilių  aptarnavimo paslaugomis, kurios bus atliktos pagal griežtus gamintojo reikalavimus. 

Spalvinga istorija 

„Aston Martin“ Didžiojoje Britanijoje 1913-iais įkūrė Lainelis Martinas ir Robertas Bamfordas. Per  pirmąjį dešimtmetį jų automobiliai ne tik pasižymėjo lenktynių trasose, tačiau ir pagerino keletą  greičio rekordų. Tačiau didžiausia pripažinimo kelionė gamintojui prasidėjo 1964 metais, kai DB5 

modelis pasirodė filme apie legendinį britų šnipą Jamesą Bondą. Iki pat šios dienos įvairūs „Aston  Martin“ modeliai sudalyvavo daugiau nei pusėje visų Bondiados filmų. 

Nuo šiol Lietuvoje taip pat galima pajausti šią britišką sportiškumo ir unikalaus stiliaus dvasią.  „Aston Martin Vilnius“ atstovybėje bus galima susipažinti bei įsigyti visus dabartinės „Aston Martin”  gamos modelius. 

Susipažinimui – visi modeliai 

Didžiausia naujiena – pirmasis „Aston Martin“ SUV automobilis – DBX. Jo dizainą kūrė žymusis  Marekas Reichmanas, todėl iš tolo matyti, kad tai tikras „Aston Martin“. DBX pasižymi išraiškingu  priekiu, labai žema stogo linija ir „Vantage“ modelį primenančiu galu. 4 litrų V8 variklis ir moderni  pneumatinė pakaba užtikrina, kad automobilis bus itin azartiškas vingiuotuose keliuose. Šis  sprendimas taip pat leis komfortiškai važiuoti miestų gatvėmis, o ten, kur kelias pasibaigia,  automobilis važiuos užtikrintai. 

DB serijos automobiliai „Aston Martin“ gamoje užima labai svarbią vietą. Būtent jie padėjo sujungti  britišką estetiką, griausmingą galią ir nuotykių troškimą. Naujausias DB11 modelis yra  moderniausias ir našiausias automobilis „Aston Martin“ istorijoje. Jį galima užsisakyti su V8 503  AG arba V12 630 AG varikliu. Automobilis gali išjungti pusę cilindrų, būti tylus ir ramus. Arba gali  išlaisvinti visą savo galią ir tarsi prilipti prie kelio aštriuose posūkiuose ir visa tai – vienu klavišo  paspaudimu, todėl viskas priklauso nuo vairuotojo. Būtent jam čia ir skiriamas didžiausias  dėmesys, nes DB11 salone natūralios medžiagos yra tobuloje harmonijoje su naujausiomis  technologijomis, o atspalvius ir kitus dizaino elementus galima rinktis iš daugybės opcijų. 

„Aston Martin Vantage“ dabartinėje gamintojo gamoje turi „tik“ 503 AG. Tačiau tai yra vienas  sportiškiausių automobilių ir geriausias to įrodymas – gebėjimas palaikyti tempą prieš 20  „Formulės – 1“ bolidų apšilimo ratuose. „Vantage“ yra lengvas ir turi tik vieną tikslą – kaskart  stebinti vairuotoją savo dinamika ir valdomumu. Automobilio kėbulas buvo sukurtas naudojant  aliuminį, todėl pasiektas tobulas svorio pasiskirstymas tarp ašių. Visą šį įspūdį sustiprina  minimalistinis jo dizainas, nes kiekviena linija atlieka funkciją. Salone taip pat viskas išdėstyta  taip, kad vairuotojas jaustų maksimalų ryšį su automobiliu ir keliu.

Tuo tarpu šiandien pats galingiausias ir savo išvaizda agresyviausias modelis yra „DBS  Superleggera“. Jis išvysto 715 AG ir 100 km/val. greitį pasiekia per 3,4 sekundės. Tačiau šiame  modelyje svarbiausia ne tik greitis. Automobilis buvo kurtas taip, kad kiekviena jo linija kurtų  prispaudžiamą jėga ir posūkiuose būtų galima išnaudoti visą V12 variklio potencialą. Taip pat čia  panaudotos tvirtos, bet tuo pačiu itin lengvos medžiagos. Jo rafinuotas salonas įprastose  kelionėse leis pasijusti patogiai, tačiau lenktynių trasoje ar atvirame kelyje atsiskleidžia visai kita  „DBS Superleggera“ pusė. 

„Aston Martin“ automobilių savininkai ar visi norintys įsigyti šiuos išskirtinius automobilius jau  dabar gali kreiptis į oficialius atstovus, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei išsamiai pristatys  „Aston Martin” ženklą ir modelius. Taip pat „Aston Martin“ savininkus aptarnaus specialiai paruošti  serviso profesionalai, kurie išskirtiniu automobiliu pasirūpins pagal griežčiausias gamintojo  rekomendacijas. 

Kategorijos: 
Automobiliai: