You are here

Lietuvos rekordas: Daugiausia vienos markės automobilių lenktynių trasoje

Daugiausia vienos markės automobilių – 36 vienetai Porsche – važiavo Nemuno žiedo lenktynių trasa - toks oficialus Lietuvos rekordas buvo užfiksuotas 2022 m. balandžio 16 dieną, Febi Speedfest.lt naujojo sezono atidarymo renginio metu.

Kauno rajone, Kačerginėje, esanti 3350 m ilgio vienintelė Lietuvoje žiedinė (,,Nemuno žiedo”) trasa sutraukė būrį automobilių entuziastų su šeimomis.

36 trasa skrieję Porsche automobiliai, remiantis renginį stebėjusio laiko matavimo komandos nario Sauliaus Vilčinsko pateiktais duomenimis, visą trasos ilgį įveikė per 3 minutes ir 8 sekundes, vidutiniu 64,15 km/val greičiu.

Rekordu siekta perduoti žinutę

Anot renginį organizavusios speedfest.lt bendruomenės atstovo Vyčio Šliažo, rekordu buvo siekiama parodyti, jog ši vienintelė Lietuvoje žiedinė trasa yra reikalinga ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir automobilių entuziastams bei mėgėjams, o taip pat ir visuomenei.

Jam antrino ir kolega, Vytas Bilinskas: „Vienintelė Lietuvoje esanti lenktynių trasa tikrai nėra puikiausios būklės, tad šiuo rekordu norėjome pasidžiaugti gausiu savo bičiulių būriu ir tuo pačiu atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į tai, kad trasos reikia ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Tai vieta, kur žmonės tobulina savo vairavimo įgūdžius, gerai leidžia laiką ir stiprina savo tarpusavio ryšius bei užmezga naujus. Tai Lietuvos ,,benzingalvių“ pagrindinė vieta, kurią norime matyti dar ilgai gyvuojančią ir prižiūrėtą“.

Ar priimsite draugišką Febi Speedfest.lt iššūkį?

Organizatoriai draugiškai kviečia kitų automobilių gamintojų entuziastų klubus siekti pagerinti šį rekordą ,,daugiausia vienos markės automobilių lenktynių trasoje” ir sako, kad tai galėtų tapti gražiu ir draugišku automobilininkų bendruomenės žaidimu. Ar priimsite šį iššūkį?

Artimiausias Febi Speedfest.lt renginys vyks vasarą, liepos 23 dieną, taip pat Nemuno žiedo trasoje.
Organizatoriai neslepia, kad kaip ir kiekvieną syki stengsis nustebinti dalyvius bei žiūrovus pramogomis ir geru laiku.

Kategorijos: 
Automobiliai: