You are here

Luxury Car Show 2020: Išskirtinių automobilių paroda Kretingoje

  • Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka
    Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka
  • Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka
    Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka
  • Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka
    Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka

Rugpjūčio 29 dieną pačioje Kretingos miesto širdyje, Rotušės aikštėje, pirmą kartą vyks išskirtinių, prabangių ir modifikuotų automobilių paroda, pavadinta „Luxury Car Show“.

Renginio organizatoriai, ne pirmus metus rengiantys tokio formato renginius, pastebėjo, kad prabangių automobilių savininkai nori parodyti savo automobilius, tačiau tokie automobiliai dažniausiai prasilenkdavo su renginių tematika ar formatu. Tačiau šiemet buvo nuspręsta į renginį priimti ne tik modifikuotus, retro ar sportinius automobilius, bet ir prabangią techniką.

Renginys turės kelias zonas, tad laukiami ir svečiai su „stance” stiliaus ar kitaip modifikuotais automobiliais, ir nesvarbu jų brangumas ar prabangos statusas – svarbu, kad automobiliai puoštų renginį ir trauktų praeivių dėmesį.

Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka

Organizatoriai džiaugiasi, kad tokio formato renginys šiemet bus vienintelis toks Lietuvoje. Žinoma, šių metų renginių kiekiui ir įvairovei įtakos turėjo su Covid-19 susiję dalykai. Tačiau, tikimasi, kad Kretingoje įvykti renginiui niekas nesutrukdys.

„Luxury Car Show“ ves visiems gerai žinomas, daug metų drifto srityje dirbantis ir kitose automobilių sporto disciplinose dirbantis, gerai automobilius suprantantis vedėjas – Gintautas Šutavičius.

Kaip įprasta tokio tipo renginiuose, taip ir šiame bus rengiami patys pačiausi automobiliai, kurių savininkams įsteigti rėmėjų prizai.

„Luxury Car Show“ nominacijos:

- Gražiausias renginio automobilis
- Gražiausias automobilio interjeras
- Garsiausias renginio automobilis
- Naujausias renginio automobilis
- Seniausias renginio automobilis
- Sportiškiausias automobilis
- Žemiausias renginio automobilis
- Agresyviausias renginio automobilis
- Greičiausias mini automobilis

Luxury Car Show 2020/Organizatorių nuotrauka

Be daugybės įdomių automobilių, laukia ir įvairios pramogos bei rungtys. Renginio dalyviai varžysis tarpusavyje tiek aukščio, tiek garso varžybose, kurios pritraukia didžiulį kiekį žiūrovų.

Vyks ir varžybos mažiesiems – tai bus drago lenktynės su mini automobiliais. Taip pat jų lauks batutai bei kiti žaidimai.

Rugpjūčio 29 diena yra paskutinis šių metų vasaros savaitgalis, taigi renginio organizatoriai – „AutoRenginiai.lt“ – kviečia visus į pajūrį, užsukant ir į Kretingoje vyksiančią parodą, kurios pradžia 11 valandą, o pabaiga – 16 val.

Daugiau informacijos Facebook

Kategorijos: