You are here

Blondinė su raudonu „Mersu“

 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • Mercedes-Benz E320
  Mercedes-Benz E320
 • 98LT
  98LT

Pilkas dyzelis. „Mercedes-Benz E320“. S211 kėbulas. Universalas. Tokie įrašai atsispindėjo prie šio automobilio, kai jis išriedėjo pro gamyklos vartus. Pilką dyzelio gyvenimą jis taip būtų ir gyvenęs, tačiau atsiduręs Aistės rankose, jis tapo žavingu, ryškiu, naujų jėgų įgavusiu, raudonu „Mersu“.

Mercedes-Benz E320

Čia ir dabar

Aistė šį automobilį turi beveik 3 metus, įsigytas jis buvo 2017-aisiais metais, nes tiesiog buvo poreikis. „Įsigyjau šį automobilį, nes reikėjo jo „čia ir dabar“. Išsirinkau pigiausią variantą iš skelbimų. Poreikis buvo tik toks, kad būtų visi man reikalingi privalumai komplektacijoje. Ir vakare „Mersiukas“ jau buvo garaže“, - automobilio įsigyjimo istoriją pasakojo pašnekovė.

Ir pridūrė, kad turėjo seną svajonę – turėti automobilį, kurio spalva rėžtų akį. Neilgai trukus buvo priimtas sprendimas – tai atlikti šiam pirkiniui. Be to, automobilio patobulinimo planas neapsiribojo vien tik spalvos keitimu.

Modifikacijos

Automobiliui buvo „sukrauta“ pilna „E63 AMG“ apdaila, pilnai restauruoti priekiniai žibintai pas „LumenPros", modifikuotas originalus AMG išmetimas, prie kurio rankas prikišo „LegendinisCustom“. Taip pat buvo pakeistas salonas, vairas, pajungtas pavarų perjungimas prie vairo, pakeistos variklio ir greičių dėžės programos. Dar po kelių modifikacijų, atliktų po variklio dangčiu, „arklių“ skaičius nuo 204 išaugo iki daugiau nei 300.

Spalvos ir plėvelės klijavimo ypatumai

Sudėtingiausia visame automobilio puošimo procese buvo jo apklijavimas. Visų pirma, automobilio savininkei buvo labai sunku apsispręsti dėl spalvos. „Turbūt pusę metų rinkausi, ieškojau nuotraukų, kaip šis modelis atrodo vienos ar kitos spalvos. Galiausiai išsirinkusi raudoną spalvą, pradėjau ieškoti labiausiai patinkančios plėvelės gamintojo, nes pas visus raudonos spalvos atspalviai skiriasi. Gavus ir išpakavus plėvelę, supratau, kad bus „bomba“, - pasakojo Aistė.

Mercedes-Benz E320

Išsirinkus plėvelę teko ja apklijuoti automobilį – lyg ir nieko čia sunkaus: nuvarai automobilį tuo užsiimantiems meistrams ir neužilgo pasiimi jį jau su naujais „rūbais“. Tačiau Aistė visą apklijavimo procesą nusprendė atlikti pati, kartu su vyru. Savo rankomis.

„Teko peržiūrėti daug „YouTube“ filmukų, kaip plėvele apklijuojami automobiliai, konkrečios jų detales. Taigi iškart kilo mintis, „o kodėl mes negalime to padaryti“ ir.. pradėjome šį procesą. Visas apklijavimas truko apie mėnesį laiko. Apklijavus beveik visą automobilį, supratome, kad trūksta plėvelės, taigi teko užsisakyti dar. Iš viso buvo sunaudoti apie 35 metrai plėvelės.

Sudėtinga buvo plėvele aptraukti bamperius, bet galiausiai po nemažai sugadintos plėvelės, pavyko tai atlikti. Daugiau gyvenime tikrai pati netraukčiau automobilio plėvele. Su vyru dabar mielai sumokėtume meistrui, kad jis atliktų visą šį darbą, o mes galėtume ramiai laukti rezultato ir po to juo džiaugtis. Tai tikrai labai sudėtingas procesas, ypač tuomet, kai nėra patirties, o plėvelę rankose laikai pirmą kartą“, - apie plėvelės klijavimo ypatumus pasakojo Aistė.

Tačiau nepaisant sunkaus proceso, ji patenkinta rezultatu bei nauja patirtimi. Taip pat moteris džiaugiasi, kad jos automobilis nepalieka abejingų gatvėje. „Šiai dienai (2020 m. gegužės mėn.) jau pusantrų metų jis yra raudonas, tačiau vis kasdien matau, kaip į automobilį atsisukinėja ir žvilgsniais jį palydi žmonės“, - sakė Aistė bei juokdamasi pridūrė:

„Bet kam pasakius „Blondinė su raudonu „Mersu“ - visi žinos apie ką kalbama".

Mercedes-Benz E320

Ką vairuojate jūs?

Aistė vairuoja ryškų, raudoną, modifikuotą E klasės „Mercedes-Benz", kuris išsiskiria iš bendro automobilių srauto. O ką vairuojate jūs? Parodykite savo automobilį ir papasakokite apie jį plačiau.

Užsukite pasilabinti į mūsų Instagram, kur rasite tautiečių vairuojamus išskirtinius automobilius ir kitą turinį iš automobilių pasaulio. Taip pat čia galite atsiųsti mums ir savo automobilio nuotrauką, kuria pasidalinsime. 98LT Instagram rasite čia: 98LT

Apie savo įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį papasakoti galite rašydami el. paštu info@98.lt arba žinute Facebook'e

98LT

Automobiliai: