You are here

Naktinės vogto „VW Passat" gaudynės po visą Vilnių

Kovo 2 d., paryčiais, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnams įkliuvo trys asmenys, sprukę nuo patrulių vogtu automobiliu „VW Passat".

Apie 1 val. 39 min. Šventaragio g. patruliuojantys pareigūnai pastebėjo automobilį „VW Passat", pavogtą kovo 1 d. iš automobilių stovėjimo aikštelės Vilniuje, Konarskio g. Patrulių persekiojamo ir stabdomo automobilio vairuotojas, pastebėjęs pareigūnus, tik padidino greitį ir skriejo Senamiesčio gatvėmis, pažeisdamas Kelių eismo taisyklių reikalavimus ‒ Gedimino pr. ir Šventaragio g., Arsenalo ir Žygimantų g. sankryžas kirsdamas degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui, vis nepaklusdamas pareigūnų reikalavimui sustoti. Rinktinės g. „VW Passat" išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kelis kartus sukeldamas pavojingas situacijas kitiems eismo dalyviams. Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžoje prie patrulių prisijungęs kitas ekipažas bandė stabdyti skriejantį automobilį jį blokuodami, tačiau „VW Passat" prasuko, kliudydamas tarnybinį automobilį. Lėkdamas Žirmūnų g., ties žiedu, automobilis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą - priešpriešiais važiuojantys automobiliai buvo priversti trauktis, vengdami susidūrimo. „VW Passat" vairuotojas sukėlė ne vieną pavojingą situaciją T. Kosciuškos, Žygimantų, Goštauto, Geležinio Vilko, Žemaitės g.

Dariaus ir Girėno g. „VW Passat" privažiavo aklavietę - bandydamas apsisukti, atsitrenkė į pareigūnų automobilį. Automobiliu važiavęs vyras ir du penkiolikmečiai sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Visi jie policijai gerai žinomi ‒ automobilį vairavęs vyras (gimęs 1991 m.) ne kartą teistas už vagystes ir kitus nusikaltimus, nepilnamečiams (gimusiems 2002 m.) pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių ir plėšimų.

Automobiliai: