You are here

Apleisto 1955 metų „Porsche 356 Speedster“ kaina aukcione kyla „kaip ant mielių“

Šis 1955 metais pagamintas „Porsche 356 Speedster“ buvo tikrai ilgą laiką kažkur pamirštas. Automobilis toje vietoje, kur buvo rastas – stovėjo nuo 1974 metų. Jo būklė – kritinė. Kaip manote, kiek toks automobilis vertas?

Iš pirmo žvilgsnio būtų galima sakyti, kad reikia vežti jį į metalo laužą ir baigti reikalus, tačiau kuomet kalba pasisuka apie „Porsche 356 Speedster“ - jo būklė tampa nesvarbi. Net ir taip atrodantis automobilis gali kaip reikiant papildyti kišenę.

Tam, kas rado šį automobilį tikrai reikėtų ploti rankomis už sėkmę. Ir nesvarbu, kad automobilis reikalauja restauracijos nuo A iki Ž.

Šis radinys parduodamas eBay aukcione, ir likus 15 valandų iki jo pabaigos (tuo metu rašomas šis tekstas) automobilio kaina yra išaugusi net iki 152 400 JAV dolerių. Ir tai tikrai nėra riba. Skelbime yra net gi įdėta publikacija su nerestauruotu tokiu automobiliu (geresnės būklės), kuris buvo parduotas net už 583 000 dolerių. Už šį automobilį, tikėtina, kad tiek nebus pasiūlyta, tačiau tai iš ties įdomus rodiklis.

Iš viso buvo pagaminta 1700 vienetų šių „Porsche“ modelių, o pasak pardavėjo, jo parduodamas automobilis turi 212-ą serijos numerį.

Taigi to, kas nupirks šį automobilį, lauks labai ilgas restauravimo procesas, tačiau po to automobilį bus galima parduoti už beprotiškai didelę sumą.

Nuoroda į aukcioną čia

Kategorijos: 
Automobiliai: