You are here

Atidarytas pirmasis Lietuvoje „Porsche“ salonas bei pristatytas „911 Turbo S"

Legendiniai sportiniai automobiliai „Porsche“ Lietuvoje jau turi savo namus. Oficiali šio prekės ženklo atstovė Lietuvoje UAB „Prime Auto“ sostinėje atidarė pirmąjį „Porsche“ saloną ir techninio aptarnavimo centrą. Pabrėždamas „Porsche“ plėtros Baltijos regione svarbą, atidarymo renginyje apsilankė ir „Porsche AG“ Centrinės ir Rytų Europos filialo generalinis direktorius Marcus Eckermann.

Naujasis „Porsche“ salonas yra pirmasis Lietuvoje ir trečiasis Baltijos šalyse. Kiti du „Porsche“ salonai yra įsikūrę Rygoje ir Taline. Salonus Lietuvoje ir Latvijoje valdo šiemet teisę atstovauti „Porsche“ prekės ženklui gavusi įmonė „Prime Auto“.

Pasak „Porsche AG“ Centrinės ir Rytų Europos filialo generalinio direktoriaus M. Eckermann, plėtra Baltijos šalyse yra labai svarbus žingsnis, leisiantis „Porsche“ dar labiau sustiprinti pozicijas šiame regione. „Matome didelį šios rinkos potencialą ir tikime, jog profesionalių ir ilgametę patirtį turinčių atstovų Lietuvoje dėka naujasis salonas prisidės prie tvirtesnių „Porsche“ pozicijų Baltijos šalyse“, - sakė jis.

Kaip teigia „Modus grupės“, kuriai priklauso „Prime Auto“, valdybos pirmininkas Jonas Jokštys, naujojo „Porsche“ salono atidarymas reiškia ne tik šio prekės ženklo atėjimą į Lietuvą, bet ir išskirtinę paslaugų kokybę, kurią užtikrins profesionalių specialistų komanda. „Šiame salone „Porsche“ gerbėjams pasiūlysime plačią modelių gamą ir visas automobilių pardavimo bei techninio aptarnavimo paslaugas. Tačiau taip pat sieksime, kad kiekvienas čia apsilankęs klientas pasijustų išskirtinis – taip, kaip jaučiasi vairuodamas „Porsche“ automobilį“, - sakė J. Jokštys.

Vilniuje, Ozo g. 10A, atidarytame naujajame „Porsche“ salone eksponuojami 3 automobiliai - naujasis „Porsche 911 Turbo“, „Porsche Panamera“ ir visureigis „Porsche Cayenne“.  Šviežiausia naujiena, kuri kitų metų pavasarį papuoš šį saloną - naujasis „Porsche Macan“, pirmasis kompaktiškų padidinto pravažumo automobilių segmentui priskiriamas „Porsche“ modelis. 

„Porsche“ atėjimas į Lietuvą sutapo ir su itin svarbiu bei reikšmingu „Porsche“ jubiliejumi – lygiai prieš 50 metų buvo pagamintas pirmasis legendinio „Porsche 911“ modelio automobilis. Šia proga „Porsche“ dar šiemet planuoja pristatyti specialaus leidimo „Porsche 911“ modelį.

Pristatytas „Porsche 911 Turbo S Cabrio"

Salono atidarymo metu buvo pristatytas naujasis „Porsche 911 Turbo S Cabrio", turintis 3.8 litro 6 cilindrų jėgainę, generuojančią 560 AG galią. Tai leidžia nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekti per 3,1 s.

 

Kategorijos: 
Automobiliai: