You are here

Ar tiuninguotumėte „Rolls Royce Wraith"?

„Rolls Royce Wraith" - pasvarstykite, ar šiam automobiliui reikalingas tiuningas? Jis juk ir taip yra gražus, solidus bei galingas. Bet tikriausiai tokių automobilių šeimininkai irgi nori, kad jų automobilis turėtų šį bei tą išskirtinio.

Tiuningo kompanija „Spofec" gali patenkinti tokių užsakovų norus ir siūlo tiuningą programą „Wraith" modeliui.

Pirmiausia į akis krenta naujo dizaino priekinis bamperis, prie kurio priderintos anglies pluošto grotelės, automobilio galą pabrėžia spoileris bei taip pat naujas bamperis.

Tiuningo specialistai siūlo apauti šį prabangų kupė 22 colių ratlankiais su 265/35 dydžio padangomis priekyje ir 295/30 - gale. Sumontuota orinė važiuoklė leidžia „Wraith" nusileisti 40 mm arčiau žemės.

„Spofec" nepamiršo ir variklio skyriaus. 6,6 litro V12 motoro galia išaugo 85 AG ir 186 Nm. Dabar ji siekia 717 AG ir 986 Nm. Tai automobiliui leidžia iki 100 km/h įsibėgėti tik per 4,2 s. Maksimalus greitis išliko ribojamas elektronikos - 250 km/h yra riba.

Patobulinti buvo dar ir stabdžiai. Priekyje sumontuoti 405 mm skersmens anglies-keramikos stabdžių diskai, o gale šiek tiek mažesni - 395 mm. Lyginant su gamykliškais stabdžiais, po šio patobulinimo buvo sutaupyti 38 kg svorio. Dar 5 kg sutaupė ir „Novitec" sportinė išmetimo sistema.

Kategorijos: 
Automobiliai: