You are here

Senųjų „Opel“ modelių susitikimas 2021: Buvo daug gerų egzempliorių

Rugsėjo 4 dieną oficialaus Opel atstovo Lietuvoje „Autovici“ salono kieme, Vilniuje, įvyko senųjų „Opel“ modelių susitikimas, į kurį atvyko apie 50 pačių įvairiausių, retų, įdomių bei išskirtinių egzempliorių, tarp kurių buvo ir būrelis „jaunesnės“ technikos.

Tai buvo antrasis, iki 1994 metų gamintų „Opel“ markės automobilių mylėtojų susitikimas Vilniuje. Pirmas toks įvyko dar 2018 metais.

Prie šio renginio organizavimo prisidėjo „Garažo raktai“ bei visa „senų opelistų“ bendruomenė - grupė, kurią Facebook galima rasti „Opel Retro Lithuania“ pavadinimu.

Saulėtą šeštadienį senieji Opeliai džiugino tiek jų savininkus, tiek bendraminčius, tiek į šį renginį užsukusius vilniečius bei miesto svečius. O pažiūrėti buvo tikrai į ką. Tikriausiai ne vieną iš smalsuolių aplankė ir didžiulis nostalgijos jausmas, kuomet į atmintį sugrįžo tie laikai, kai vairavo tuomet dar apynaują „Ascona“, „Kadett“, „Rekord“ ar kitą „Opel“ markės automobilį. Buvo čia ne vienas iš šių išvardytų modelių.

Taip pat buvo galima pamatyti ir pora „Calibra“, kurių gatvėse jau beveik nebeįmanoma pamatyti, nors prieš gerokai daugiau nei dešimt metų „Calibra“ mylėtojų bendruomenė buvo itin aktyvi.

Į renginį atvyko ir keli „Monza“, porelė „Manta“ modelių.

Kokį senesnį „Opel" modelį esate vairavę Jūs?

Daugiau nuotraukų iš renginio rasite Facebook

Kategorijos: 
Automobiliai: