You are here

Senųjų „Opel“ modelių susitikimas Vilniuje

 • Opel
  Opel
 • Opel
  Opel
 • Opel
  Opel
 • Opel
  Opel
 • Opel
  Opel

Vis dar laikote garaže senelio išpuoselėtą beveik sportinę „Opel Ascona“? O gal turite restauruotą tarpukario „Opel“ gamyklos pasididžiavimą „Opel Olympia“? Tai puiki proga nuo jų nupūsti dulkes, pripūsti padangas ir parodyti, kad dar ne visi Lietuvoje važinėję „Opel“ automobiliai baigė savo dienas autolaužyne. Birželio 16- ąją jie visi laukiami Vilniuje, oficialioje „Opel“ atstovybėje UAB „Rasmitas“.

Tai pirmasis respublikinis ir šiek tiek tarpautinis „Opel“ automobilių, kurių modelių gamyba pradėta iki 1993 metų, susitikimas. Pirmoji mintis apie tokį susitikimą kilo dar 2015 metais grupelei „senų opelistų“ įkūrus „Facebook“ grupę „Opel Retro Lithuania“.

Opel

Praėjus tik trims metams nuo tos dienos, pagaliau pavyks susitikti ir įrodyti, kad ne visi „Opeliai“ surūdijo ir baigė savo karjerą metalo laužo supirktuvėje. Ankščiau valdę Vokietijos autobanus, jie atkeliavo užvaldyti Lietuvos kelių. Dabar jų likę keletas, bet išties žavių ir su savo įdomia istorija.

Susitikimo metu galėsite pamatyti legendinius „Ascona“ ir „Kadett“, visų turėtą „Opel Rekord“, kažkada buvusius svajone - „Monza“ ir „Senator“ bei mažiau žinomus modelius kaip „Commodore“.

Susitikime renginio dalyviai bus apdovanoti trijose skirtingose kategorijose: seniausias parodos automobilis, geriausiai išlaikytas/restauruotas automobilis ir įdomiausias/perdarytas automobilis.

Nesvarbu, ką patys vairuojate, ar „Opel Ascona“, ar „Opel Senator“ - renginyje laukiami visi „Opel'iai“, kurių gamyba pradėta iki 1993 metų (taip, taip „Opel Calibra“ ir „Astra F GSI“ irgi laukiami).

Opel

Nepriklausomai nuo automobilio stovio kviečiami visi, kurie turi sentimentų šiai vokiškai markei. Jeigu turite pasislėpę seną „Opelį“, ar vis dar turite jų dalių iš senų laikų, tai kviečiame prisijungti prie „senų opelistų“ bendruomenės „Facebook'e“ - „Opel Retro Lithuania“

Susitikimo laikas ir vieta:

Laikas: 2018 birželio 16 diena, šeštadienis. 12.00 - 15.00 val.
Vieta: Vilnius, UAB “Rasmitas” teritorijoje, J.Tiškevičiaus g. 26

Renginys nemokamas.

Kategorijos: 
Automobiliai: