You are here

Septintos kartos „Ford Mustang“ kainuoja nuo 56 750 eurų

Naujosios kartos „Ford Mustang“ – Amerikos ikona, atgimusi iš naujo ir sujungusi aštrų šiuolaikinį dizainą su išskirtiniu stiliumi. Šis modelis jau 60 metų kaitina vairuotojų vaizduotę visame pasaulyje, o dabar vėl sugrįžta ir į mūsų šalį, rašoma pranešime.

Nuo vasario 1 d. Lietuvoje jau galima užsisakyti naujausios kartos perkamiausią pasaulyje sportinį automobilį. Dabar jis išsiskiria pažangiausia, „Unreal Engine“ kompiuterinių žaidimų technologija paremta skaitmenine vairuotojo erdve, pagerintu našumu ir vis dar emocijas kutenančiu vairavimu.

„Naujasis „Mustang“ yra tiksliai tai, ko mūsų klientai tikisi iš neabejotinos automobilių pasaulio ikonos, ir dar šiek tiek daugiau. Stebinanti ryšio technologija visapusiškai papildo automobilio našumo patobulinimus  – jie užkariaus visiškai naujos kartos vairuotojų širdis“, – pažymėjo „Ford Blue Europe“ generalinis direktorius Jonas Williamsas.

Naujas dizainas, neblėstantis stilius

Naujasis „Mustang“ ir toliau siūlomas su kupė arba kabrioleto kėbulu. Jis kausto dėmesį išskirtine, šešių dešimtmečių paveldo įkvėpta išvaizda. Skulptūriškos detalės pabrėžia raumeningą modelio išorę – šia dvasia jis pulsuoja nuo pat pirmosios 1964 metų laidos. Naujas priekinis ir šoniniai oro aptakai pagerino aerodinamiką, o naujos kartos šviesos diodai leido atnaujinti klasikinius trijų juostų galinius žibintus.

„Mustang“ kabrioletas siūlo akį traukiantį stilių ir laisvės pojūtį po atviru dangumi. Puikiai izoliuotą ir garsui nepralaidų stogą galima pakelti arba nuleisti per aštuonias sekundes, o dėl kompaktiškos jo konstrukcijos bagažinėje vis dar telpa du golfo krepšiai.

Salone sumontuotas 12,4 colio įstrižainės skaitmeninis prietaisų skydelis ir į vairuotoją pasuktas 13,2 colio centrinis ekranas sukuria reaktyvinio lėktuvo kabinos pojūtį. „Unreal Engine“ programinė įranga, kurią galima pritaikyti pasirenkamoms spalvoms ir vaizdams, palaiko interaktyvią animuotą grafiką, o vairuotojas gali patogiai keisti parinktis liesdamas ir braukdamas virtualius valdiklius centriniame ekrane.

„Ford“ dvigubai padidino naujojo „Mustang“ informacijos ir pramogų sistemos „SYNC 4“ skaičiavimo galią. Multimedija dabar įsimena funkcijas, kurias dažniausiai naudoja kiekvienas vairuotojas, ir pateikia jų valdiklius taip, kad būtų greitai pasiekiami.

Automobilyje įdiegta belaidė išmaniųjų telefonų integracija per „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėles. 5G ryšys palaiko muzikos srautinį perdavimą per aukštos kokybės B&O garso sistemą, o prie kompiuterijos debesies prijungta navigacija pateikia eismo situacijos naujinimus realiuoju laiku.

Įspūdingas ir atletiškas našumas

Naujasis 5 litrų darbinio tūrio variklis sukalibruotas taip, kad užtikrintų ikonišką amerikietiškąjį automobilių pasaulyje vis rečiau aptinkamo V8 motoro našumą ir reakcijas į vairuotojo veiksmus. Nauja dviguba oro įsiurbimo sistema leidžia varikliui laisviau kvėpuoti ir greičiau reaguoti, o aktyvioji išmetimo sistema gali pakeisti jėgainės garsą nuo riaumojimo iki tylaus murkimo važiuojant mieste, kad gausmas netrukdytų kaimynams, bet suteiktų maksimalią laisvę atvirame kelyje.

Vairuotojas gali rinktis vieną iš šešių važiavimo režimų ir nustatyti, kaip automobilis elgsis ant šlapios dangos, išlaisvinti visą galią lenktynių trasoje ar patirti daugiau smagumo važiuodamas vingiuotu keliu. „Normal“, „Sport“, „Slippery“, „Drag“ ir „Track“ režimai padeda greitai aktyvuoti kiekvienai situacijai tinkamą parinkčių sąranką, taip pat yra galimybė vairuotojui individualiai pasirinkti kiekvienos atskiros sistemos parametrus.

„Performance Package“ našumo paketas diegiamas standartiškai. Jis suteikia vairuotojams tikrą kontrolės ir įsitraukimo jausmą kelyje ar trasoje. Automobilyje montuojami „Brembo“ stabdžiai už 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankių užtikrina nuoseklų veikimą, o riboto slydimo diferencialas sumažina atitinkamo rato sukimąsi, kad  būtų užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga – ypač posūkiuose. 

Papildomai pasirenkama „MagneRide“ pakaba tūkstantį kartų per sekundę įvertina kelio sąlygas ir koreguoja parinktis, kad užtikrintų geriausią įmanomą valdymą ir komfortą.

Grynaveislis „Mustang Dark Horse“

„Mustang Dark Horse“ automobilio versija suteikia galimybę vairuotojams prisiliesti prie šio modelio pagrindu kuriamo lenktyninio bolido. Juo 2024 metais bus varžomasi šešiuose iš septynių žemynų, įskaitant legendines Le Mano (Europa) ir „Interlagos“ (Pietų Amerika) trasas.

Unikalūs funkciniai „Mustang Dark Horse“ dizaino elementai pabrėžia jo prigimtį, o lenktyninio automobilio įkvėptas fiksuotas galinis sparnas, šoniniai oro aptakai ir galinis difuzorius pagerina aerodinamines charakteristikas.

Didesnės galios naujojo 5 litrų V8 variklio versija užtikrina dar didesnį našumą kartu su 10 laipsnių automatine arba unikalia TREMEC šešių pavarų mechanine greičių dėže. Trasoje automobilio galimybes sustiprina optimizuota pakaba, patobulinta aušinimo sistema ir mažesnį dėvėjimąsi bei geresnį sukibimą suteikiančios „Pirelli“ padangos.

„Mustang“  galima įsigyti dažytą unikaliais „Blue Ember“ metalizuotais dažais, o salone išskirtinumą suteikia „Indigo Blue“ mėlynos siūlės bei tamsi metalo blizgesio apdaila.

Lietuvoje naujasis „Mustang“ kainuos nuo 56 750 eurų. „Mustang Dark Horse“ versijos kaina prasideda nuo 68 660 eurų.

Kategorijos: 
Automobiliai: