You are here

Slaptas žvilgsnis į trečios kartos „Cayenne“

„Porsche centras Vilnius“ „Verslo Gurmanų“ renginio svečiams surengė išankstinę pažintį su naujuoju trečiosios kartos „Porsche Cayenne'' modeliu. Oficialiai naująjį sportinį visureigį bus galima išvysti ir išbandyti liepos mėnesį, tačiau individualiai pažinčiai galima registruotis ir užsisakyti jau dabar, rašoma pranešime.

Vilniaus „Porsche“ centro vadovė Rasa Klimavičiūtė sako, kad naujasis modelis – tai ilgai laukta „Porsche“ dovana šio prekės ženklo gerbėjams. „Cayenne“ – tai neabejotinai vienas daugiausiai susidomėjimo sulaukiantis modelis, todėl galimybė savo akimis išvysti trečiosios kartos „Cayenne“ anksčiau nei įvyks oficialus pristatymas yra tikrai išskirtinė“, – sako R. Klimavičiūtė.  

Reikšmingi pokyčiai

Trečiosios kartos „Cayenne“ automobilių entuziastus stebina reikšmingais naujinimais ir plačia variklių gama.

Pirmą kartą „Porsche“ automobilyje integruotas skaitmeninis 12,6 colių lenktas valdymo ekranas su patobulintomis ryšio funkcijomis. Naujausiame modelyje pasirinktinai integruojamas ir 10,9 colio keleivio ekranas, kurį dengia speciali folija, užtikrinanti, kad ekranas nebūtų matomas iš vairuotojo pusės. 

Siekiant didesnį dėmesį sutelkti į vairuotoją, „Porsche Cayenne“ automobilyje visi būtiniausi valdikliai sutelkiami aplink vairą. Priklausomai nuo komplektacijos, vairuotojai ras jungiklį, leidžiantį patogiai keisti vairavimo režimą, taip pat – mygtuką, skirtą reguliuoti ekrano funkcijas. 

Atnaujinta apšvietimo sistema bei integruota technologija užtikrina didesnį komfortą ir saugumą. Įmontuoti „HD Matrix LED“ priekiniai žibintai leidžia vairuotojui dar geriau matyti, neakinant priešpriešinių transporto priemonių. 

Dar galingesnė ir platesnė variklių gama

Europoje naująjį „Cayenne“ galima rinktis su trimis skirtingomis variklių versijomis. Galingas 4,0 litrų V8 biturbo variklis išvysto 349 KW (474 AG) galią ir 600 Nm maksimalų sukimosi momentą. Automobilis iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 4,7 sekundes ir gali pasiekti maksimalų 273 km/val. greitį.

Į „Cayenne“ pasaulį ateina ir optimizuotas trijų litrų V6 turbo variklis, išvystantis 260 kW (353 AG) galią ir pasiekiantis 500 Nm sukimosi momentą. Tai yra 10 kW (13 AG) ir 50 Nm daugiau nei pirmtakas. 

Kartu su naujuoju modeliu startuoja ir dar galingesnis 6 cilindrų variklis – jo bendra galia padidėja iki 346 kW (470 AG). Automobiliuose įrengtas aukštos įtampos akumuliatorius, kurio talpa gali siekti nuo 17,9 kWh iki 25,9 kWh. ir vienu įkrovimu įveikti iki 90 km. (pagal WLTP). Naujas 11 kW galios įkroviklis, naudodamas tinkamą maitinimo šaltinį, automobilio įkrovimo laiką sutrumpina iki puse valandos. 

Naująjį „Porsche Cayenne“ galima užsisakyti jau dabar. „Porsche“ modelio kaina su išplėstine standartine įranga prasideda nuo 91 tūkst. eurų.  

Kategorijos: 
Automobiliai: