You are here

Švedijos ralis 2017: M. Ostbergas per tramplyną skriejo 44 metrus

Nuo 2009 metų Švedijos ralio organizatoriai yra paskelbę „Colin's Crest“ (Kolino viršūnė) apdovanojimą. Tai tramplynas, pavadintas lenktynininko, Colin McRae garbei. Jis čia šokdavo beprotiškai toli.

2016 metais norvegas Eyvind Brynildsen su „Ford Fiesta R5“ čia nuskriejo 45 metrus. Tai yra dabartinis rekordas, kurį šiemet bandė pagerinti Mads Ostbergas su „Ford Fiesta“.

Šis greičio ruožas buvo įveikiamas du kartus. Pirmuoju šuoliu Ostbergas nuskriejo 42 metrus, o važiuojant tą patį greičio ruožą antrą kartą – jis gazą spustelėjo dar labiau ir nuskriejo… 44 metrus. Jam pritrūko vos vieno metro, kad pakartotų dabartinį rekordą.

 

„Posūkyje prieš tramplyną, aš praradau trajektoriją, išvažiavau į sniegą ir praradau šiek tiek greičio“,- situaciją paaiškino Ostbergas. Jis dar pridūrė: „Viso greičio ruožo metu galvojau apie šį šuolį, todėl dabar esu nusiminęs. Žinoma, aš norėjau šio rekordo – tai buvo svarbiausias dalykas pasaulyje!

Dabartinio rekordo savininkas Brynildsen taip pat bandė pagerinti savo rezultatą, tačiau jo šuolis šįkart nebuvo įspūdingas.

 

Ralio apžvalgą skaitykite čia - ŠVEDIJOS RALIS

 

.
Kategorijos: