You are here

„Toyota Yaris GRMN": Sportiškas mažylis su 210 AG

 • Toyota Yaris GRMN
  Toyota Yaris GRMN
 • Toyota Yaris GRMN
  Toyota Yaris GRMN
 • Toyota Yaris GRMN
  Toyota Yaris GRMN
 • Toyota Yaris GRMN
  Toyota Yaris GRMN
 • Toyota Yaris GRMN
  Toyota Yaris GRMN

Naujasis YARIS GRMN – unikalus išskirtinių charakteristikų modelis mažųjų hečbekų rinkoje. Jo atsiradimą sąlygojo 2017 m. Toyota grįžimas į FIA Pasaulio ralio čempionatą (WRC) po 17 metų trukusios pertraukos su TOYOTA GAZOO Racing ir Yaris WRC. Automobilių sporto įtaką atspindi įspūdingos automobilio dinaminės ypatybės, kurias pabrėžia ir išorės dizainas bei į vairuotoją orientuotas salonas.

Toyota Yaris GRMN

Sėkmės susilaukę galingi GRMN modeliai anksčiau buvo pardavinėjami Japonijoje. Yaris GRMN bus pirmasis toks automobilis, pasiekęs Europos rinką. Prekyboje jis pasirodys 2018 m. pradžioje.

KOMPRESORINIS VARIKLIS

Yaris GRMN – vienintelis Europoje mažas hečbekas (vadinamasis hot hatch) su kompresoriniu varikliu. Šio itin jautraus 1,8 l variklio galia sieks daugiau nei 210 AG. Priekinius ratus varantis naujasis variklis, komplektuojamas su šešių pavarų mechanine transmisija, pasižymi geriausiais klasėje pagreitėjimo laiko rodikliais – įsibėgėjant iki 100 km/h ir didinant greitį nuo 80 iki 120 km/h ketvirtąja pavara.

VAŽIUOKLĖ IR PAKABA

Siekiant, kad įspūdinga Yaris GRMN galia leistų patirti tikrą vairavimo džiaugsmą, atitinkamai sutvirtinta automobilio važiuoklė: įrengtas papildomas tvirtinimo elementas, įskaitant skersinį tarp priekinės pakabos atramų.

Toyota Yaris GRMN

Automobilis išsiskiria ir savo pakaba, kuri buvo tobulinama atliekant daugybę bandymų Niurburgringo Šiaurinės kilpos trasoje ir pasitelkiant Toyota GAZOO Racing patirtį automobilių sporto srityje. Taip pat minėtinas Yaris GRMN įrengtas TORSEN riboto slydimo diferencialas, užtikrinantis didesnį sukibimą ir geresnį valdymą.

Be to, automobilyje įrengti galingi stabdžiai su plačiais aušinamaisiais diskais ir keturių stūmoklių priekiniais suportais.

SPORTINIS STILIUS

Yaris GRMN sportinį charakterį atspindi ir jo stilius. Šis modelis (bus siūloma tik trejų durelių versija) komplektuojamas su BBS 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais su daug stipinų ir specialiu juodu sparno tipo galiniu aptaku. Automobiliui būdingas išskirtinio dizaino priekinis ir galinis buferiai, galinis difuzorius ir originalus centrinis išmetamųjų dujų vamzdžio antgalis.

Toyota Yaris GRMN

Yaris GRMN sportines charakteristikas taip pat išryškina salono įranga, pavyzdžiui, pagal specialų užsakymą Toyota Boshoku sukurtos priekinės sportinės sėdynės, užtikrinančios geriausią klasėje kūno atramą.

Kategorijos: 
Automobiliai: