You are here

Įspūdingas „VW Arteon" pakeičia „Passat CC"

 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon
 • VW Arteon
  VW Arteon

„Volkswagen“ plečia savo modelių spektrą ir 2017 m. Ženevos automobilių parodoje visus nustebino naujuoju avangardinio „Gran Turismo“ automobilio „Arteon“ debiutu. Baltijos šalis šis automobilis pasiekė 2017-ųjų vasarą.

VW Arteon

Sportiškos penkiaviečio „Arteon“ automobilio linijos pabrėžia funkcionalią bendrą koncepciją. Priešingai nei klasikiniuose sedanuose, ilga sportinio „Gran Turismo“ automobilio 2841 mm ratų bazė užtikrina didesnę erdvę ir lankstumą. Automobilis išsiskiria panašaus į kupė kėbulo iki galinio bamperio besileidžiančiu stogo dizainu ir nuo 563 iki 1557 litrų talpos bagažo skyriumi. „Arteon“ automobilio plotis sudaro 1871 mm, o aukštis – 1427 mm. Šių dydžių santykis užtikrina išskirtinai dinamiškas proporcijas.

Priekinė automobilio dalis yra vienas iš svarbiausių charizmatiškojo naujojo „Arteon“ dizaino elementų. Išskirtinumo suteikia toli į priekį nusidriekęs variklio skyriaus dangtis bei visą automobilio plotį paryškinančios radiatoriaus grotelės. Bazinėje įrangoje tiekiami šviesos diodų priekiniai žibintai su dienos važiavimo šviesomis puikiai dera su chromuotais skersiniais radiatoriaus grotelių strypais ir variklio skyriaus dangčiu.

VW Arteon

Kalbant apie techninę dalį, naujasis „Volkswagen“ nepalieka abejingų savo šešiais efektyviais varikliais su turbo pripūtimu (TSI ir TDI), kurių galios diapazonas siekia nuo 110 kW / 150 AG iki 206 kW / 280 AG, su priekinių ratų arba visų ratų pavara ir skaitmeniniais ekranais bei valdymo elementais. Kitos sistemos apima akyvų informacinį ekraną, projekcinį ekraną bei informacijos ir pramogų sistemą „Discover Pro“ su 9,2 colio stikliniu ekranu ir valdymu gestais.

VW Arteon

Avangardinėje „Arteon“ automobilio koncepcijoje puikiai dera pažangios asistavimo vairuotojui ir komforto sistemos. Dabar naujausios kartos automatinis atstumo reguliavimas (ACC) pritaikytas atsižvelgti į tokius duomenis, kaip greičio apribojimai ir informacija apie maršrutą bei atitinkamai automatiškai pritaikyti važiavimo greitį. Naudodama GPS navigacijos sistemos ir maršruto duomenis, naujoji dinaminių važiavimo posūkiuose šviesų sistema su išankstiniu tolimųjų šviesų valdymu numato artėjantį kelio posūkį ir apšviečia jį dar prieš vairuotojui pasukant. Antrosios kartos „Emergency Assist“ sistema suteikia dar daugiau saugumo: jei vairuotojas tampa neveiksnus dėl sveikatos sutrikimų, sistema savo veikimo ribose ne tik sumažina automobilio greitį, bet dabar jau ir nukreipia jį į avarinio sustojimo juostą bei netrukdo iš paskos važiuojančiam transportui.

Nepaisant pažangios koncepcijos, „Arteon“ automobilį galima įsigyti už patrauklią kainą. Be auštos kokybės bazinės versijos, „Gran Turismo“ automobilis bus siūlomas dviejų išskirtinių įrangos linijų – „Elegance“ ir „R-Line“. „Arteon“ „Elegance“ bazinėje komplektacijoje didžiausias dėmesys skiriamas aukščiausios klasės įrangai ir stiliui. O Arteon „R-Line“ automobilio konfigūracijoje įkūnyta dar daugiau sportiškumo.

VW Arteon

Keturi vairuotojo asistentai

Naujasis „Arteon“ turi daugiau vairuotojo asistentų negu bet kuris kitas prieš tai išleistas „Volkswagen“ automobilis, todėl autonominis vairavimas įmanomas. Keturi vairuotojo asistentai − tai „Arteon“ technologija „Emergency Assist 2.0“ , kuri daugeliu atvejų gali užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams. Sensoriams gavus signalą, jog vairuotojas tapo neveiksnus – užmigo ar sutriko jo sveikata – „Arteon“ perima vairavimą. Automobilis įspėja kitus kelyje esančius vairuotojus, pasitraukia į šalikelę ir sustoja.

VW Arteon

Blogiausiu atveju, jei vairuotojas staigiai netenka sąmonės, antros kartos „Emergency Assist“ sistema yra pasirengusi perimti automobilio valdymą. Ją apima automatinio atstumo reguliavimas, „Side Assist“, „Lane Assist“ ir „Park Assist“ viename.

„Emergency Assist“ sistema pradeda veikti iškart, tik užfiksavus įtartinai ilgą vairuotojo pasyvumą: kai nenaudojamas nei akseleratorius, nei stabdžiai ar vairas. Pirmiausia, vairuotojas „žadinamas“ akustinio garso pagalba, vizualiniais ir fiziniais (stabdžių kresčiojimo) signalais. Jei to nepakanka ir vairuotojas nesureaguoja, „Emergency Assist“ sistema aktyvuoja aukščiau aprašytą stabdymo procesą. Pavojaus lemputės įsijungia automatiškai. Taip pat „Park Assist“ (elektromechaninių, energijos asistavimo valdymo) ir „Lane Assist“ (kamera fiksuojamų juostų aptikimu) vairavimo asistentų sistemų dėka, „Arteon“ automobilis atlieka švelnius vairavimo manevrus perspėdamas šalia esančias transporto priemones apie gresiantį galimą pavojų.

 

Tuo tarpu automatinio atstumo reguliavimo sistema palengvina automatinį stabdymą ir bendradarbiauja su radarų sensoriais, esančiais mašinos priekyje, ir užkerta kelią galimybei atsitrenkti į bet kokią transporto priemonę. Naujoji „Emergency Assist“ sistemos funkcija 2.0 keliuose su keliomis važiuojamosiomis juostomis nukreipia „Arteon“ automobilį į artimiausią šoninę juostą. Tai pavyksta padaryti „Park Assist“ ir „Lane Assist“ funkcijų dėka. Tuo metu „Side Assist“ savo radarų sensoriais tikrina galinį eismą, kad sumažintų automobilių susidūrimo riziką persirikiuojant į kitą juostą.

„Emergency Assist“, kuri jungiasi iš automatinio atstumo reguliavimo, „Side Assist“, „Lane Assist“ ir „Park Assist“, aktyvuojasi tik keliuose su pažymėtomis juostomis ir nuo 65 km/h ar didesnio greičio.

Volkswagen Arteon" kainos:

 Automobilis  Variklis  Galia, AG  Transmisija  Kaina
   1,5 TSI  150  DSG-7  31 743
   2,0 TDI  150  DSG-7  34 803
 R Line  2,0 TSI  190  DSG-7  38 171
 R Line  2,0 TSI  280  4Motion DSG-7  45 587
 R Line  2,0 TDI  150  DSG-7  39 075
 R Line  2,0 TDI  190  DSG-7  41 232
 R Line  2,0 TDI  240  4Motion DSG-7  46 396

 

Kategorijos: 
Automobiliai: