You are here

„Bucket Club“ Klaipėdoje palydės besibaigiantį sezoną

Šiltiems ir gražiems orams einant į pabaigą, Klaipėdoje įsikūręs „Bucket Club“ klubas spalio 4 dieną kviečia visus automobilių entuziastus palydėti sezoną.

Renginio organizatorių tikslas suburti visus Klaipėdos autoklubus į vieną vietą, bet tai nereiškia, kad negali dalyvauti ir kitų miestų automobiliai ar autoklubai.

Jeigu jūsų automobilis yra kitoks, nei kiti. Jis yra gražus, žemas ar itin galingas. Jis taip pat gali būti ir visiškai senas, ir visiškai naujas. Organizatoriai tikina, kad ras vietą kiekvienam automobiliui, parodiniam pastatymui renginio vietoje.

Dalyvių laukia geras laisvalaikio praleidimas, įvairios pramogos ir konkursai, kurių čia bus ne vienas:


• Drop'o konkursas (žemiausias automobilis)
• Old school (vieno iš seniausių automobilių išrinkimas)
• Automobilių išmetimo garso konkursas
• Gražiausi ratai
• 5 daugiausiai rankų darbo, laiko, pastangų, bemiegių naktų mūsų išrinktų automobilių, kurių vairuotojai papasakos apie tai
• Gražiausias Stock (standarinis, gamykliškas automobilis)

O taip pat bus renkamas ir talpiausias automobilis – reikės sutalpinti kuo daugiau žmonių. Norintys pasivaržyti, turės progą sudalyvauti mini slalome (iki 20 dalyvių).

Taigi, laiko iki renginio lieka jau ne daug, todėl verta suskubti ir susiplanuoti spalio 4 dieną. Vartai atidaromi 10 valandą, o renginio startas – 12 val. Renginio vieta - II-sios Melnragės Neįgaliųjų paplūdimio aikštelė.

Daugiau informacijos apie renginį Facebook'e

Kategorijos: