You are here

CarDay 2012

.

„CarDay“ jau ketvirtus metus (su metų pertrauka) gyvuojantis mini laisvalaikio projektas. 2009m vasarą po itin gero vasaros suvažiavimo prie vandens, vieno iš Lietuvos klubų „gyventojai“ nusprendė, jog reikalinga diena metuose, kada vienos markės automobilių entuziastai galėtų suvažiuoti į vieną vietą ir pasivaržyti tarpusavyje. Kelis metus iš eilės, labai sėkmingai buvo organizuojamas „CarDay“. Dalyviai susirinkdavo ne tik iš Kauno apskrities, bet ir nuo pajūrio, vidurio Lietuvos ir Sostinės prieigų.

Kaip bebūtų liūdna, po dviejų metų galingų suvažiavimų, 2011m liaudžiai nieko nebuvo pasiūlyta. Priežastis paprasta (gal daugiau pasiteisinimas), vykstant neaiškiems dalykams „vieno klubo“ viduje, mintys ir entuziazmas blėso, todėl didelio noro nebuvo kažką organizuoti.

Tuo pačiu metu, kai griuvo visi planai, „būrelyje“ gimė idėja naujam iššūkiui – „CarDay auto laisvalaikis“. Tai nuo jokio klubo nepriklausomas „ilgai grojantis“ renginys, kuris neapsiribos tik vienu renginiu per metus. Tokie užsiėmimai, kaip tradicinės orientavimosi varžybos, slalomai, garso dragai, kelionių su automobiliu po Lietuvą ar Europą aprašymai, bus dalis, kas dabar kirba galvoje.. 

Taigi naujausias iššūkis mums – „CarDay 2012 pavasario sesija“, kuris įvyks Gegužės 12d. Jaučiamės kur kas geriau nes renginį pradėsime, ne stovėjimo aikštelėse (kaip paprastai), o Kačerginės Nemuno žiede su slalomo varžybomis. Po piet, kai paskaus ausis nuo žviegiančių padangų, pradėsime garso dragą (db drag) ir pasistengsim papildyti aplinką žemesnio dažnio natomis. Pavakaryje laukia pramogos žemėlapių ir galvos sukimo entuziastams, startuosime su orientavimosi varžybomis.

Po itin alinančios dienos, dalyviai bus laukiami Kauno lofte „Gargaras“ su „gerai gerai & Miss sheep”.

Norime priminti svarbiausią dalyką... mes laukiame visų automobilių markių savininkų. Daugiausiai informacijos rasite www.carday.lt ir facebook carday grupėje.

Kategorijos: