You are here

Dakaras 2020: B. Vanago pasirodymas ant starto podiumo sukėlė sirgalių emocijų audrą

  • Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
  • Dakaro ralis 2020/Marian Chytka nuotrauka
    Dakaro ralis 2020/Marian Chytka nuotrauka

Šeštadienį, sausio 4 dieną, visi registruoti Dakaro ralio dalyviai prisistatė publikai. „Inbank team Pitlane“ pasirodymas sukėlė tikrą sirgalių emocijų audrą – organizatorių tiesioginę transliaciją internete sirgaliai tiesiog užtvindė iš spalvotų širdelių sudėliotomis lietuviškomis trispalvėmis.

Lietuviai atidžiai sekė visą podiumo ceremoniją ir dar gerokai prieš pasirodant Benediktui Vanagui bei Filipe Palmeiro ragino vieni kitus pasiruošti rodyti širdeles.

Dėmesys ir už podiumo

B. Vanagas nepraleido progos bent glaustai su pokyčiais komandoje supažindinti ir užsieniečius Dakaro entuziastus.

„Smagu būti čia. Kai kas nutiko – Sebastianas susirgo, tačiau dabar Filipe čia ir viskas gerai“, – tokiais žodžiais į publiką kreipėsi lenktynininkas.

Dakaro ralis 2020/Marian Chytka nuotrauka

Dėl dalyvių gausos ekipažas turėjo vos keletą akimirkų, per kurias spėjo tik pasisveikinti su ceremonijos vedėjais ir parodyti Lietuvos bei Portugalijos vėliavas.

Dar prieš B. Vanagą ir F. Palmeiro ant podiumo žengė ir Dakaro naujokai – antrasis „team Pitlane“ ekipažas „Heston MRO team Pitlane“. Ekipažo nariams Edvinui Juškauskui ir Aisvydui Paliukėnui tai buvo pirmasis Dakaro podiumas.

Išskirtinio dėmesio „Inbank team Pitlane“ ekipažas sulaukė ir vos nuvažiavęs nuo podiumo. Žmonės nepraleido progos pakalbinti B. Vanagą. Tarp jų buvo ir „Toyota Gazoo Racing“ atstovai.

Su pastaraisiais jis aptarė ateities bendradarbiavimo klausimus. Taip pat spėjo gyvai padėkoti „X-raid“ komandos vadovams už tai, kad šie padėjo surasti šturmaną.

Ne pirmas metų Dakaras

„Džiaugiuosi, kad šiais metais praėjo daug Dakarų, kuriuos mes išsprendėme. Dabar laukia pagrindinis. Taip, nesame pasiruošę taip gerai, kaip norėtume, bet turiu puikų žmogų šalia. Pasistengsime būti išmintingi, o tai gali atnešti neblogą rezultatą“, – iškart po ceremonijos komentavo B. Vanagas.

Jis pridūrė, kad dar jiems būnant ant podiumo Filipe užsiminė, kad šis Dakaras bus išbandymas šturmanams.

F. Palmeiro jau gavo pirmąją kelio knygą. Jis prasitarė, kad pirmajame greičio ruože gali laukti daug netikėtumų.

Dakaro ralis 2020/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Dakaro ralyje B. Vanagas šiemet dalyvauja su naujuoju šturmanu Felipe Palmeiro. Iš Pietų Amerikos į Saudo Arabiją persikėlęs Dakaro maratonas startuoja sausio 5 d. Džedos mieste. Apie 8 val. 40 min. „Inbank team Pitlane“ ekipažas startuos pirmajame šių metų Dakaro ralio greičio ruože. Iš viso dalyvių lauks 12 lenktynių dienų ir, kaip įprasta, viena poilsio diena. Ekipažams reiks įveikti 7,5 tūkst. kilometrų, iš kurių 5 tūkst. kilometrų – lenktyniniu tempu. Dakaras finišuos sausio 17 d. Qiddiya mieste, netoli Saudo Arabijos sostinės Rijado.

Kategorijos: