You are here

Europos metų automobilis 2024: Renault Scenic E-Tech

  • Renault Scenic
    Renault Scenic

 Elektrinis "Renault Scenic E-Tech" išrinktas 2024 m. Europos Metų Automobiliu. Rezultatai buvo paskelbti pirmadienį, vasario 26 d., Ženevos tarptautinėje automobilių parodoje (Šveicarija) vykusioje ceremonijoje.rašoma pranešime.

Renault Scenic

Po pirmojo balsavimo etapo, vykusio praėjusių metų lapkritį, "Scenic" buvo išrinktas vienu iš septynių finalininkų, kurių bendras sąrašas atrodė taip: BMW 5-series, BYD Seal, Kia EV9, Peugeot E-3008/3008, Renault Scenic, Toyota C-HR ir Volvo EX30.

Trofėjaus laimėtoją išrinko 59 automobilių žurnalistų iš 22 šalių komisija. Pirmąją vietą užėmė "Scenic", surinkęs 329 taškus ir tapęs septintuoju "Renault" automobiliu, kuriam suteiktas prestižinis "Metų automobilio" titulas: "Renault 16" (1966 m.), "Renault 9" (1982 m.), "Clio" (1991 m.), "Scenic" (1997 m.), "Megane" (2003 m.) ir "Clio" (2006 m.).

"Laimėti prestižinį "Metų automobilio" apdovanojimą yra didelis pasididžiavimas visiems "Renault" grupės darbuotojams ir "Renault" prekės ženklui. Šis pripažinimas įrodo, kad pasirinkome teisingai: rekordinis asortimentas, dosnus ir kviečiantis erdvumas, o visa tai - su kruopščiai kontroliuojamu poveikiu aplinkai! Pridėjus vairavimo malonumą ir gausią įrangą, pavyzdžiui, naują panoraminį stoglangį "Solarbay" arba naujausios kartos "OpenR Link" sistemą su integruotomis "Google" sistemomis, "Scenic" turi visas reikiamas savybes, kad sustiprintų savo pozicijas Europos elektromobilių rinkoje." Fabrice'as Cambolive'as, "Renault" generalinis direktorius.

"Scenic E-Tech Electric" - visiškai elektrinis automobilis, sukurtas naudojant "AmpR" platformą (buvusi CMF-EV). Nulinės taršos, judrus, lengvas (1 890 kg) ir kompaktiškas (4,47 m ilgio), "Scenic" ilgoms kelionėms siūlys 60 ir 82 kWh baterijas, kurios leis įveikti iki 625 km nuotolį (WLTP).

Kategorijos: 
Automobiliai: