You are here

Ketvirtos kartos „Honda CR-V“

.

Lapkričio 8 dieną „Nippon Auto“ – oficialus „Honda“ atstovas Lietuvoje - pristatė ketvirtos kartos padidinto pravažumo automobilį „Honda CR-V“.

Renginio metu susirinkusiai publikai neįprastą muzikinį kūrinį atliko perkusininkas Tomas Dobrovolskis, kuris grojo net ir su stabdžių diskais. Skambant jo atliekamai muzikai scenoje pasirodė šokėjų poros, kurios po grakštaus šokio esant dūmų užsklandai atidengė du po raudonais užklotais paslėptus naujuosius „CR-V“ automobilius, kuriuos netrukus apspito minia smalsuolių.Tikriausiai ne vienas iš jų buvo potencialus šio modelio pirkėjas.

Automobilį bus galima rinktis su 2,0 litrų i-VTEC benzininiu varikliu, turinčiu 155 AG ir 192 Nm, arba su 2,2 litro i-DTEC dyzeliniu agregatu, generuojančiu 150 AG ir 350 Nm.

Naujasis modelis pasižymi išskirtiniu dizainu, kuris neleis sumaišyti jo su pirmtaku. Esant sunkioms vairavimo sąlygoms kelyje visada padės nauja elektronikos valdoma visų varomų ratų sistema, taip pat esant reikalui į pagalbą stos platus sąrašas saugumo technologijų.

Naujojo „Honda CR-V“ kaina prasideda nuo 74 220 Lt.

Kategorijos: 
Automobiliai: