You are here

Ar eitumėte į pasimatymą su mergina, kuri vairuoja „Mazda2“?

Su naujuoju „Mazda2“ susitikti pavyko visai netikėtai, bet tokie pasimatymai visuomet būna įdomūs.

Valanda laiko ir nė minutės ilgiau – tiek vyko šis susitikimas, tačiau baltas ir stilingas „Mazda2“ su 1,5 litro benzininiu varikliu ir automatine pavarų dėže paliko malonų įspūdį.

Kokybė

Penkių durų hečbekas keliu rieda gerai, kokybišką vairą rankos liečia noriai, o joms pradėjus slinkti link kitų interjero detalių, medžiagų kokybės pojūtis išlieka toliau – tas tikrai nustebino. „Mazda“ kurdama šį mažą miesto automobilį, negailėjo jam meilės ir dėmesio.

Interjere dera raudona, juoda ir balta spalvos – o bendras jų vaizdas suteikia žaismingumo. Gale vietos nėra daug, bet ir pats automobilis leidžia suprasti, kad to tikėtis tikrai neverta.

Vairuotojo vieta patogi – jai jokių priekaištų.

Mieste jaučiasi gerai

Važinėjant mieste „Mazda2“ jaučiasi manevringai, patogu tiek manevruoti gatvėse, tiek parkuojantis aikštelėje. Automobiliui tik šiek tiek trūksta vairo informatyvumo.

1,5 litro 90 AG galios variklis tokiam automobiliui yra pakankamas. Aišku, spaudžiant staigiai iki dugno, automatinė greičių dėžė šiek tiek pagalvos, bet tai juk ne sportinis automobilis.

Pravažiavus nedidelį atstumą sunku daryti konkrečias išvadas apie vidutines kuro sąnaudas mieste, tačiau borto kompiuteris rodė šiek tiek virš 7 litrų 100 km kelio. Gamintojas deklaruoja, kad mieste turėtų užtekti 6,1 l/100 km. Misija – įmanoma.

Išorė

Taigi pusvalandį pasivažinėjome, susidraugavome ir kitam pusvalandžiui stilingą modelį pakvietėme į fotosesiją.

Taip, prieš fotoaparato objektyvą atsidūręs „Mazda2“ dar buvo padailintas ir papildomais išorės elementais. Juodos spalvos priekinio bamperio spoileris, slenksčių apdailos ir galinis spoileris ant stogo puikiai derėjo prie baltos kėbulo spalvos.

Žinoma, pagrindinis „Mazda2“ akcentas – priekinė dalis, kuri nubrėžta pagal dabartinę gamintojo dizaino filosofiją - „Kodo“.

Grožio kaina prasideda nuo 12 099 eurų.

Pasimatom dar!

„Mazda2“ absoliučiai subalansuotas dailiosios lyties atstovėms. Tą išduoda ir dizainas, ir interjeras.

Tai automobilis stilingai bei energingai jaunai moteriai, gyvenančiai mieste, kuri yra nesuvaržyta ir gyvena dinamišką, smagių akimirkų kupiną gyvenimą.

Todėl galvoje šiuo metu sukasi vienintelis vaizdas. Judria miesto gatve važiuojanti „Mazda2“ staiga sustoja. Jos patraukli, ilgaplaukė, mielų bruožų vairuotoja su stilingais akiniais nuo saulės spusteli garso signalą ir prasivėrusi duris, ranka pamoja į šį jos veiksmą sureagavusiam vaikinui, su kuriuo ji prieš pora dienų netikėtai ir labai trumpai buvo susitikusi jaukioje senamiesčio kavinukėje. Nieko nelaukdama ji perskrodžia plaukus abiejų rankų pirštais, pasitaiso akinius, žaismingai nusišypso ir sušunka „Šok į vidų!“.

Apžvalgą parengė Vytautas Pilkauskas

Kategorijos: 
Automobiliai: