You are here

„Nissan Skyline R32 HKS Zero-R“: Pasaulyje tik 4 vienetai

  • Nissan Skyline R32 HKS Zero-R/Galeri Kereta video stop kadras
    Nissan Skyline R32 HKS Zero-R/Galeri Kereta video stop kadras
  • Nissan Skyline R32 HKS Zero-R/Galeri Kereta video stop kadras
    Nissan Skyline R32 HKS Zero-R/Galeri Kereta video stop kadras

Tai vienas rečiausių „Nissan Skyline“ - „R32 HKS Zero-R“. Išskirtinai automobilius ruošusi „HKS“ tiuningo kompanija šį egzempliorių sukūrė 1993 metais.

Sugalvojusi šį projektą, „HKS“ komanda iškart pagamino keturis tokius automobilius, bet norint gauti homologaciją, reikėjo atlikti avarijos testą. Tiuningo specialistai paskaičiavo, kad norint pagaminti vieną „Zero-R“, tokie testai automobilio gamybos kaštus išaugins iki daugiau nei 115 000 JAV dolerių, todėl šis projektas buvo nutrauktas.

Tris pagamintus automobilius „HKS“ laikė Japonijoje, o ketvirtąjį įsigijo Brunėjaus sultonas, kuriam automobilis dabar jau nebepriklauso nors tebėra Brunėjuje.

„Zero-R“ po variklio dangčiu slepia „RB26DETT“ variklį su 600 AG.

Automobilis turi tik dvi sėdimas vietas – galinių sėdynių čia nėra. Jų vietą užima degalų bakas, o taip pat tai leido geriau paskirstyti svorį.

Šis unikalus egzempliorius taip pat yra gavęs specialius aerodinaminius elementus bei sportiškumu alsuojantį interjerą.

Beje, ant šio automobilio nepayks rasti „Nissan“ emblemų ar logotipų. Kadangi tai yra pilnai perdarytas „HKS“ kūrinys, todėl ant automobilio puikuojasi „HKS“ logotipas ir „Zero-R“ užrašai.

Įdomu tai, kad 2019 metų sausio 11 dieną Tokijuje vienas toks automobilis bus parduodamas aukcione, kur už jį tikimasi gauti nuo 114 000 iki 154 000 eurų.

Kategorijos: 
Automobiliai: