You are here

Renault Clio Mk4

Praėjo 22 metai nuo tada, kai buvo išleistas pirmasis „Renault Clio“ modelis, pakeitęs „Renault 5” ir buvo parduota daugiau nei 11,5 milijono šių automobilių visame pasaulyje. Dabar kompanija pristato ketvirtos kartos „Clio“ modelį, kurio vieša premjera įvyks Paryžiaus automobilių parodoje rugsėjo mėnesį.

Naujasis „Clio“ yra siūlomas tik kaip penkių durų modelis su galinių durų rankenėlėmis „C“ formos statramsčiuose.

Naujasis modelis yra 100 kg lengvesnis už savo pirmtaką, taip pat jis yra žemesnis ir platesnis.

Viduje naujasis mažylis gavo stilingą prietaisų skydelį su skaitmeniniu spidometru ir minimalistinę centrinę konsolę, kurioje yra 7 colių ekranas bei navigacijos sistema.

Visos „Clio“ versijos turės „protingą“ garso sistemą, Bluetooth ir USB prieigas.

„Renault“ kreipia ypatingą dėmesį į naują eksterjero ir interjero personalizavimo programą, kuri leis pirkėjams nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jų automobilis nuo priekinių radiatoriaus grotelių spalvos iki prietaisų skydelio, durų apdailų, vairo, pavarų perjungimo svirties ir grindų kilimėlių spalvos.

Šį rudenį Europoje pasirodisiantis „Clio“ bus siūlomas su dvejais varikliais. Tai bus 0,9 litro trijų cilindrų turbininis „Energy TCe“ benzininis variklis, pasiekiantis 90 AG ir 135 Nm galią ir 100 km kelio vidutiniškai sunaudosiantis tik 4,3 litro degalų.

Kitas agregratas, tai 1,5 litro keturių cilindrų dyzelinis („Energy dCi 90“) variklis, pasiekiantis 90 AG galią ir 100 km kelio sunaudojantis tik 3,2 litro degalų.

2013 metų pabaigoje „Renault“ praplės variklių gamą su 1,2 litro keturių cilindrų turbininiu benzininiu varikliu (TCe 120), pasiekiančiu 120 AG ir 190 Nm galią ir standartiškai sujungtu su nauja šešių laipsnių EDC (Efficient Dual Clutch) transmisija.

Prancūzų gamintojas taip pat teigia, kad per ateinančius kelis mėnesius jis išleis ir sportišką versiją su 1,6 litro varikliu, pasiekiančiu 200 AG galią.

 

Kategorijos: 
Automobiliai: