You are here

Visiškai elektrinis „Renault" SUV - „Scenic E-Tech electric"

IAA Mobility prodoje „Renault“ kompanija pristatė naująjį SUV - „Scenic E-Tech electric“ – tai naujos kartos šeimos automobilis, atitinkantis šį laikmetį. Jo dizainas nutolo nuo mums gerai žinomo vienatūrio formų ir seka giminaičio „Espace“ pėdomis, kuris, kaip ir naujasis „Renault Scenic“ tapo visureigiu, rašoma pranešime.

Lyginant su šios kategorijos automobiliais, naujojo „Scenic“ salono erdvė – rekordinė.

Naujajame „Renault Scenic“ montuojamos dvi kompaktiškos baterijos 60 kWh ir naujoji - siekianti iki 87 kWh, kurios pakaks įveikti net 620 kilometrų. Toks inžinierinis sprendimas leido užtikrinti erdvę keleiviams salone. Variklio galia siekia nuo 125 kW iki 160 kW, todėl automobilis yra veržlus bei gyvybingas.

Salone esančioje multimedijos sistemoje „OpenR Link" įdiegta daugiau kaip 50 programėlių, todėl galima be vargo planuoti kelionę ir ja mėgautis kartu su visais keliaujančiais asmenimis. Jos firminė garso seka yra atskiros klasės - tai nepaprasto komandinio darbo su kompozitoriumi Jeanu-Micheliu Jarre'u rezultatas.

Naujasis „Scenic E-Tech electric“ automobilis surenkamas Prancūzijoje, „ElectriCity“ gamykloje Douai mieste ir žengia nauju keliu ekologiškesnio ir saugesnio mobilumo link. Iki 24 % šio automobilio medžiagų yra perdirbtos, o 90 % jo masės, įskaitant akumuliatorių, pagal Direktyvos 2005/64/EB reikalavimus gali būti perdirbta pramoniniu būdu. Taigi, kelionė į naują, saugesnį ir atsakingesnį judumą jau prasidėjo!

Prekyboje, planuojama, pasirodys 2024 metų pradžioje.

Kategorijos: 
Automobiliai: