You are here

„Renault“ plečia šeimos visureigių asortimentą – pristato hibridinį modelį „Symbioz“

Pasaulyje lyderiaujantis prancūziškų automobilių gamintojas „Renault“ plečia šeimai subalansuotų išskirtinių modelių gamą – oficialiai pristato modelį „Symbioz“, rašoma pranešime.

Vadinamojo C segmento atstovas aprūpintas itin našiu bei ekonomišku „E-Tech hybrid“ varikliu bei pažangiausiomis „Renault“ technologijomis.

Vairuotojai jame ras ne tik inovatyvią „OpenR Link“ multimedijos įrangą, bet ir net 29-ias naujos kartos pagalbines sistemas

  • „Symbioz“ sumontuotas „E-Tech“ hibridinis 145 AG variklis.
  • Modelyje įdiegta „OpenR Link“ multimedijos įranga su integruota „Google“ sistema.
  • „Iconic“ versijoje įdiegtos 29-os naujos kartos pagalbos vairuotojui sistemos.

„Symbioz“ vardas naujajam kompaktiškam šeimos visureigiui parinktas neatsitiktinai. Jis skamba kaip prancūziškas „symbiose“, kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio „symbiosis“, reiškiančio „gyventi kartu“. Tai vertybė, giliai įsišaknijusi „Renault“ DNR, kurios šūkis yra „automobiliai gyvenimui“ (pranc. voiture à vivre).

Beje, pirmasis prancūzų gamintojo „voiture à vivre“ šeimos atstovas buvo dar prieš 60 metų pristatytas modelis „Renault 16“, pasižymėjęs moderniu, erdviu ir funkcionaliu dizainu. Vėliau minėtą gamą papildė ir visiems jau puikiai žinomas vardas „Espace“. Prieš keturis dešimtmečius pirmą kartą dienos šviesą išvydęs revoliucinis modelis buvo vos 4,25 m ilgio, bet galėjo vežti septynis žmones.

Dešimtajame dešimtmetyje „Renault“ tai pakartojo ir su dar viena ikona – pirmuoju kompaktiniu minivenu „Scénic“. Sukurtas taip, kad primintų kokoną, „Scénic“ salonas buvo skirtas užtikrinti keleivių gerovę. Ir štai dabar, įsibėgėjus 2024-iesiems, „Renault“ nutraukia paslapties skraistę nuo naujojo „voiture à vivre“ šeimos atstovo „Symbioz“, išsaugančio tą patį geriausių gamintojo savybių braižą.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

MATMENYS IR SVORIS

Bendras ilgis: 4 413 mm

Plotis: 1 797 mm

Aukštis: 1 575 mm

Ratų bazė: 2 638 mm

Priekinė iškyša: 892 mm

Galinė iškyša: 890 mm

Prošvaisa: 169 mm

Svoris: 1 500 kg

Bagažinės talpa: iki 624 litrų

 

VARIKLIO VARIANTAI

„E-TECH Hybrid 145“ – 400V

 

KOMPLEKTACIJOS LYGIAI

„Evolution“, „Techno“, „Iconic“, „Esprit Alpine“

Kategorijos: 
Automobiliai: