You are here

Seat Ibiza Cupra Facelift

2012 metų Pekino automobilių parodoje pristatytas atnaujintas „Seat Ibiza Cupra“ koncepcinis modelis tapo masinei produkcijai paruoštu automobiliu.

„Ibiza Cupra“ gavo naujas platesnes priekines groteles, naują priekinį bamperį su platesnėmis grotelėmis, LED žibintus ir didesnius 17 colių ratlankius.

Trijų durų chečbekas taip pat turi juodus veidrodėlius ir galinį spoilerį su integruotu difuzoriumi ir trapecinės formos išmetimo antgalį.

Viduje naudojamos kokybiškesnės medžiagos, automobilis gavo naują klimato kontrolės valdymo ekraną, sportinį vairą bei pavarų perjungimo svirteles prie varo DSG transmisijai ir prietaisų skydelį.

Po variklio dangčiu slepiasi 1,4 litro benzinis variklis su turbina, pasiekiantis 180 AG ir 250 Nm galią. Variklis sujungtas su septynių laipsnių automatine DSG greičių dėže.

Nuo 0 iki 100 km/h greitį automobilis pasiekia per 6,9 s, o maksimaliai gali įsibėgėti iki 228 km/h. Vidutinės kuro sąnaudos sudaro 5,9 l/100 km.

Standartinės versijos atnaujinta „Ibiza Cupra“ taip pat turi žemintą važiuoklę, elektroninį XDS diferencialo blokavimą, patobulintą ESP stabilumo sistemą su „Hill Start“ funkcija, kuri pagelbsti vairuotojui įkalnėje bei pagerintą stabdžių sistemą.

Jungtinės Karalystės prekybos salonuose automobilis pasirodys 2013 metų sausį ir kainuos nuo 23 500 Eurų.

Kategorijos: 
Automobiliai: