You are here

Lietuvoje pristatytas ketvirtos kartos „Seat Leon"

 • Seat Leon
  Seat Leon
 • Seat Leon
  Seat Leon
 • Seat Leon
  Seat Leon
 • Seat Leon
  Seat Leon
 • Seat Leon
  Seat Leon

Birželio 9 dieną Vilniuje įsikūrusiame „Seat" automobilių salone buvo oficialiai pristatytas ir pagaliau Lietuvą pasiekęs naujausias Ispanijos gamintojo kūrinys – ketvirtos kartos „Leon“ modelis. Kompanija į šio modelio kūrimą investavo daugiau kaip 1,1 milijardo eurų, todėl iš jo daug tikimasi ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje.

Seat Leon

„Manome, kad naujos kartos „Leon“ bus rimtas žaidėjas kompaktinių automobilių rinkoje ir sudarys konkurenciją daugiamečiui šios klasės lyderiui „Golf“. Tai kur kas jaunatviškesnis ir ne toks konservatyvus automobilis, todėl tikimės patraukti jaunesnių pirkėjų dėmesį,“ – šio automobilio pristatymo metu sakė oficialaus „Seat" automobilių importuotojo, UAB „Autojuta“ pardavimų vadovas Vytautas Švedas.

Kaip teigia gamintojas, tai pats technologiškiausias automobilis visoje „Seat" gamoje. Be to, dizaino prasme tai vienas labiausiai dėmesį atkreipiančių automobilių savo segmente.

„Leon“ yra geriausiai parduodamas modelis „Seat" gamoje. Lietuvą jau pasiekė pirmieji keturi modeliai, todėl besidomintys jau gali ne tik jį pamatyti, bet ir išbandyti abiejuose „Seat" pardavimo salonuose – tiek Vilniuje, tiek ir Kaune.

Pradinė „Leon“ modelio kaina Lietuvoje su visais mokesčiais prasideda nuo 17 500 EUR. Jau dabar galima įsigyti ne tik hečbeką – pirkėjai gali rinktis ir modelius universalo kėbulu. Už universalesnį modelį teks pakloti maždaug tūkstančiu eurų daugiau.

„Iki karantino paskelbimo sudarinėjant planus buvome užsibrėžę parduoti mažiausiai 100 naujos kartos automobilių. Turbūt neverta puoselėti tokių ambicingų vilčių, tačiau esame nusiteikę labai optimistiškai,“ – sako V. Švedas.

Anot jo, karantino metu prekyba naujais automobiliais buvo beveik visiškai sustojusi – pirkėjams buvo atiduoti tik iš anksčiau užsakyti automobiliai, tačiau jau nuo gegužės vidurio jaučiamas didelis pagyvėjimas ir naujų automobilių prekyba sparčiai grįžta į ankstesnį lygį. Todėl „Autojuta“ prekybos vadovas neslepia optimistinių nuotaikų tiek dėl bendrų prekybos apimčių tiek ir konkrečiai „Leon“ modelio atžvilgiu.

Seat Leon

Naujos kartos „Leon“ išlaiko tą pačią filosofiją, kuria vadovaujantis sėkmingai parduodama jau nebe pirma šio modelio karta: tai elegantiškas ir sportiškas kompaktinės klasės automobilis. Ketvirtoji „Leon“ karta gaminama ant gerokai modifikuotos „MQB Evo“ platformos. „Leon“ yra pats moderniausias, saugiausias ir inovatyviausias kada nors gamintas „Seat“ modelis. 

5 durų hečbekas, palyginus su pirmtaku pailgėjo net 86 mm, o universalas „Sportstourer“ už pirmtaką tapo net 93 mm ilgesnis.

Pirmosios trys „Leon“ kartos po pasaulį pasklido daugiau kaip 2,2 milijonų tiražu ir gamintojas užtikrintas, kad naujos kartos „Leon“, nepaisant epidemijos ir dėl to smarkiai pristojusios ekonomikos visame pasaulyje,  pratęs savo pirmtakų sėkmės istoriją ir taps populiariausiu visų laikų „Leon“ modeliu. 

Kategorijos: 
Automobiliai: