You are here

Dar galingesnis „Seat Leon Cupra“

  • Seat Leon Cupra
    Seat Leon Cupra
  • Seat Leon Cupra
    Seat Leon Cupra

„Leon CUPRA“ modelis visuomet išsiskyrė neeiline dinamika ir privalumais, pritrenkiančiu dizainu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Kuriant naujausią modelio versiją visi šie privalumai buvo dar labiau išryškinti.

Naujasis „SEAT Leon CUPRA“ – pasiekiamas ranka. Kompanija paskelbė šio modelio prekybos pradžią ir užtikrino, kad, kaip ir kiti „Leon“ šeimos nariai, jis pasižymės naujausiomis technologijomis ir funkcionalumu. Besididžiuodamas moderniausiomis saugumo, komforto ir ryšių technologijomis naujasis „Leon CUPRA“ be jokių kompromisų gali pasiūlyti viską: galią, neįtikėtinai malonią vairavimo patirtį, saugumą ir patikimumą. Naujasis „Leon CUPRA“ turės visas moderniausias vairuotojo pagalbos sistemas, tokias kaip „Traffic Jam Assist“, „Lane Assist“, „Adaptive Cruise Control“ ir „Pedestrian Protection“ sistemos. Be to, būsimieji modelio šeimininkai gali tikėtis „Electric Parking Brake“ elektrinio stovėjimo stabdžio sistemos bei „Keyless Entry“ ir „Engine Start“ sistemų. „Media System Plus“ su 8 colių lietimui jautriu ekranu – pramoginių sistemų komplekso žvaigždė. Pirmą kartą „Leon CUPRA“ centrinėje konsolėje turės „Connectivity Box“ su belaidžiu išmaniojo telefono krovikliu ir GSM antenos stiprintuvu, stiprinančiu telefono signalą tose vietose, kur yra silpnas ryšys. Automobilis užsakovams bus pradėtas pristatinėti 2017 m. vasarį.

Seat Leon Cupra

Su 2,0 l TSI varikliu, pasižyminčiu 300 AG galia, naujasis „Leon CUPRA“ yra ne tik vienas galingiausių ir greičiausių automobilių savo klasėje, bet ir pats galingiausias SEAT kada nors gamintas modelis. Naujasis variklis pasižymi ne tik 10 AG didesne galia (nuo 290 galia padidinta iki 300 AG) už savo pirmtaką, bet ir išaugusiu sukimo momentu – nuo 350 Nm iki ne mažiau kaip 380 Nm. Didžiausią sukimo momentą galima pasiekti esant 1800-5500 aps./min. Toks platus diapazonas lemia tikram sportiniam automobiliui prilygstančią dinamiką.

„SEAT Leon CUPRA“ šeimyninė ST universalo versija turės visų varančiųjų ratų sistemą ir dvigubos sankabos automatinę transmisiją (DSG). SEAT gerbėjai tikrai atsimena, kad 2000 metais pirmos kartos „Leon CUPRA“ taip pat buvo varoma visais ratais. Dabar, „4Drive“ sistemą ir naujausias pagalbos technologijas siūlantis „Leon CUPRA ST DSG 4Drive“ be jokios abejonės taps sportinių automobilių ir jų saugumo bei universalumo etalonu.

Naujojo „Leon CUPRA“ standartinių privalumų sąraše taip pat galima rasti DCC adaptyviąją važiuoklės valdymo sistemą, kintamos galios vairo stiprintuvą ir elektroninį automatiškai užsiblokuojantį diferencialą. „CUPRA Drive Profile“ sistema yra visuomet pasiruošusi prisitaikyti prie individualių vairuotojo poreikių. Būsimieji modelio šeimininkai galės rinktis iš 5 skirtingų važiavimo režimų – „Comfort“, „Sport“, „Eco“, „Individual“ ir CUPRA. Pastarasis siūlo tikrą sportinio automobilio vairavimo patirtį.

Kategorijos: 
Automobiliai: