You are here

„Seat Leon ST Cupra“ - tobulas sportinis automobilis kasdienai

„Seat“ pristato tobulą automobilį, kuris leis mėgautis ne tik vairavimu, bet ir gyvenimu. Tai naujasis „Leon ST Cupra“, galintis suderinti stilingumą ir praktiškumą. Talpią (net iki 1470 l) bagažinę turintis „Leon Cupra ST“ iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6.0 sek. – štai koks greitas gali būti praktiškas automobilis.  Kraują stingdantis dizainas, lankstus įrangos priderinimas pagal kiekvieno poreikius ir aukšta kokybė leidžia šiam automobiliui drąsiai ir užtikrintai žengti į rinką.

Žurnalistai ir pirkėjai „Seat Leon Cupra“ vertina ne tik kaip sportinį kupė, bet ir kaip praktišką penkių durų automobilį. Europos žiniasklaidos atliekamuose palyginimo testuose „Cupra“ žaibiškai tapo nuolatine lydere savo klasėje. Šio modelio savininkai gyrė jo dizainą ir vairavimo savybes. Naujausia „Seat Leon Cepra“ versija turi dar vieną privalumą – talpią bagažinę. Taigi, šis automobilis puikiai tiks ir šeimai, ir darbui, o taip pat sportuojantiems, keliaujantiems bei norintiems automobilio visiems gyvenimo atvejams.

„Naujasis „Leon ST Cupra“ puikiai papildo „Leon“ modelių šeimą. Tarpusavyje derantis rafinuotas valdymas, ekspresyvi dinamika, patogumas ilgose kelionėse ir nenuginčijamas praktiškumas leidžia jam būti unikaliu“, - teigė „Seat S.A.“ prezidentas Jürgenas Stackmannas.

„Mes didžiuojamės jo techniniu išbaigtumu ir kokybe“, - pridūrė jis.

Subalansuotas aukštųjų technologijų paketas užtikrina neįtikėtinas naujojo „Leon ST Cupra“ važiavimo savybes. Svarbiausias komponentas įrangos paketo sąraše – 2.0 l TSI variklis su dviguba įpurškimo sistema ir kintama vožtuvų valdymo sistema. Priklausomai nuo versijos, jis gali išvystyti 195 kW/265AG arba 206 kW/280 AG galią. Kad automobilis gali pasigirti moderniausiomis technologijomis, patvirtina ir dinaminė pakabos kontrolės sistema DCC, blokuojamas priekinis diferencialas, kintamos galios vairo stiprintuvas, „Cupra Drive Profile“ sistema ir standartinei įrangai priklausantys „Full-LED“ žibintai.

„Naujasis „Leon ST Cupra“ yra tikras „Seat“ nuo galvos iki kojų: emocijomis, važiavimo savybėmis, dizainu, dinamika, malonumu vairuoti kilometras po kilometro. Jis gali pasigirti moderniausiomis technologijomis ne tik vertinant jo preciziškumą, bet ir neįtikėtiną efektyvumą“, - pabrėžė Tyrimų ir vystymo padalinio vadovas Dr. Matthias Rabe.

„Mes daug investavome į pačias smulkiausias detales tam, kad užtikrintume , jog „Leon Cupra“ universalas pasižymėtų tokiomis pat važiavimo savybėmis ir atletiškumu, tačiau būtų nepalyginamai talpesnis“, - tvirtino jis.

Drauge su naujuoju „Leon ST Cupra“ atverčiame naują sėkmės istorijos puslapį. Pirmos kartos modelis pasirodė 1996 metais kartu su „Ibiza“ modeliu. Nuo tada „Cupra“ versijos buvo tobulinamos ir tapo kultiniais „Seat“ modeliais. Pirmą kartą „Cupra“ versiją turėjo trejų durų „Leon“ modelis, o dabar šią versiją turi ir „Leon ST“.

Kategorijos: 
Automobiliai: