You are here

Šeštos kartos „Renault Espace“: tas pats DNR, nauja karta

„Renault“ pristato naująjį „Espace“ – naują 5 arba 7 vietų keleivinį automobilį, kuris papildys modelių asortimentą ir taps prekių ženklo lyderiu C ir D segmentuose.     

„Espace“ sukėlė revoliuciją, pateikė ateities viziją ir niekada nenustojo keistis kartu su laiku. Šiandien naujasis „Espace“ yra visureigis, pasižymi sportišku ir elegantišku dizainu, o „Esprit Alpine“ apdaila suteikia sportinio stiliaus bruožų. Jis išlaikė savo 5 arba 7 vietų ilgiems atstumams skirto keleivinio automobilio DNR ir tebėra erdviausias „Renault“ asortimento modelis. Štai kur jis suspindi! Įmantrios medžiagos ir apdailos detalės prideda subtilumo aukščiausios klasės ypatybėms, tarp kurių yra vienas didžiausių rinkoje 1 kv. m ploto stoglangis.   

Naujasis „Espace“ taip pat yra modernus ir kupinas pažangiųjų technologijų tiek salone, tiek po variklio dangčiu. Automobilyje yra visos vairuotojui ir keleiviams reikalingos ryšio priemonės, be to, jis saugo aplinką. Jo išoriniai matmenys mažesni, jis 215 kg lengvesnis už savo pirmtaką ir turi itin efektyvų 1.2 litro, trijų cilindrų, 200 AG „E-Tech“ visiškai hibridinį galios agregatą. Etaloninės mažos degalų sąnaudos (4,6 l/100 km) leidžia nuvažiuoti iki 1100 km, o akumuliatoriaus nereikia įkrauti.     

Naujojo „Espace“ vairavimo ir saugumo funkcijos, skirtos visiems keleiviams, yra aukščiausio lygio ir atitinka „Renault“ gyvenimo ir kasdienybės automobilių liniją. Jis sukurtas remiantis specialiai Aljanso sukurta CMF-CD platforma ir turi 32 vairuotojo pagalbines sistemas. „MULTI-SENSE“ ir „4CONTROL Advanced“, „Renault“ keturių ratų vairavimo sistema, malonumą prie vairo perkelia į kitą lygį.   

Naujojo „Espace“ erdvus interjeras, gausi įranga ir panoraminis stoglangis kviečia į aukščiausios klasės keliones, sveikatingumą ir vairavimo malonumą. 

Erdvė yra vienas iš pagrindinių naujojo „Espace“ privalumų – automobilyje gali sėdėti iki septynių žmonių, kurie ilgose kelionėse jausis patogiau nei bet kada anksčiau. 

Jis pagamintas ant Aljanso CMF-CD modulinės platformos, turi ilgas centrinio ir galinio blokų versijas, o jo viduje esanti erdvė buvo specialiai optimizuota. Automobilis yra 4,72 m ilgio, t. y. 14 cm trumpesnis nei ankstesnės kartos versija, o keleivių salonas dar ilgesnis (2,48 m iki trečiosios eilės). 

Šis puikus pasiekimas – ypač gera žinia antroje eilėje sėdintiems keleiviams, kurie galės džiaugtis iki 321 mm siekiančiu spinduliu ties keliais. Jų sėdynės atsilenkia iki 31 laipsnio, todėl komforto lygis yra neprilygstamas. Be to, jei vidurinė sėdynė tuščia, keleiviai gali naudotis centriniu porankiu su dviem puodelių laikikliais. 

Trečioje eilėje sėdintys keleiviai (ją galima užsisakyti nemokamai) taip pat džiaugsis didele erdve keliams (128 mm) ir „Easy Access“ funkcijomis, leidžiančiomis antros eilės sėdynes pastumti 260 mm į priekį ir palenkti atlošus. Visi keleiviai turi saugos diržų įtempiklius, jutiklinius lubų apšvietimo jungiklius, USB-C įkrovimo lizdus, o kai kuriose versijose įrengta „Harman Kardon“ garso sistema.

Kaip ir ankstesnių kartų automobiliuose, naujojo „Espace“ interjere yra daug patogių daiktadėžių: Iš viso 39 litrai, iš kurių 20 litrų – priekyje, įskaitant daugiau kaip 6 litrų talpos daiktadėžę ir dvi šoninėse durelėse esančias talpyklas, kuriose telpa daugiau kaip po 4 litrus. Centriniame valdymo pulte nėra vairavimo prietaisų, vietoj jų įrengtos dvi daiktadėžės: 2 litrų talpos po stumdomu rankų atlošu ir 3,6 litro talpos po į viršų atidaromu porankiu. 

Antroje eilėje atlenkiamame centriniame porankyje yra du puodelių laikikliai, durelėse telpa po 1 litro talpos butelį, o už priekinių sėdynių yra dvi kišenės. 

Naująjį „Espace“ bus galima užsakyti 2023 m. pavasarį.

Kategorijos: 
Automobiliai: