You are here

Spring Break Meet 2018: Išskirtinių automobilių susitikimas su rinkimais į kalendorių

Besibaigiant metams nemaža dalis automobilių mylėtojų pasvajoja apie kitų metų sieninį kalendorių, kurio viename iš dvylikos lapų, būtų ir jų automobilis. Juk smagu, pavyzdžiui, kovą ar rugsėjį, žvelgiant į ant sienos kabantį kalendorių, matyti ten savo mylimą, išpuoselėtą, išskirtinį automobilį.

Kiek mena atmintis, Lietuvoje lyg ir nėra buvę automobilių mylėtojų renginio, kurio metu vyktų gražiausių automobilių rinkimai į kalendorių.

Įdomi idėja

Būtent tokia idėja kilo automobilių restauravimu ir kitais sersivo darbais užsiimančių dirbtuvių „AAP Performance“ savininkui Alexander Kirstensen, kuris visus automobilių mylėtojus gegužės 20 dieną kviečia į pavasarišką išskirtinių automobilių susitikimą.

Renginio metu bus atrinkta dvylika kiečiausių automobilių, kurių nuotraukos, po specialių fotosesijų, puikuosis 2019 metų kalendoriuje.

Taigi visų išpuoselėtų, modifikuotų, klasikinių, amerikietiškų, stance, sportinių ir t.t. automobilių vairuotojai kviečiami smagiai praleisti laiką bendraminčių būryje, parodyti savo vairuojamą techniką, papasakoti apie ją bei pažiūrėti į kitų automobilius.

Renginio metu visi automobiliai bus išrikiuoti teritorijoje – sudarant show off automobilių parką. Norintieji pretenduoti į vietą kalendoriuje, važiuos ant specialios pakylos prie scenos, kur turės trumpai pristatyti savo automobilį. Iš keturių žmonių sudaryta komisija rinkimų pabaigoje, paskelbs savo verdiktą, kurie dvylika automobilių bus atrinkti kalendoriaus fotosesijai.

Padangų svilinimo šou

Be pagrindinio renginio akcento – rinkimų, dar vyks taip pat Lietuvoje tikriausiai nematyto formato padangų svilinimo atrakcija. Tai bus daroma ne ant asfalto, o ant specialios medinės platformos. Taigi turėtų būti labai daug dūmų ir greitai sprogstančių padangų. Turintys svilinimui paruoštų „gumų“ – laukiami taip pat. Tiek su automobiliais, tiek su motociklais.

Gerą nuotaiką renginio metu palaikys scenoje grojantis didžėjus. Bijantys išalkti, gali nesijaudinti – bus maisto ir kavos.

Išskirtinių automobilių apsuptyje

Viso „Spring Break Meet 2018“ renginio tikslas – smagiai praleisti laiką išskirtinių automobilių apsuptyje, pabendrauti su bendraminčiais bei išrinkti dvylika gražiausių automobilių kalendoriui.

Tai nėra komercinis projektas. Kalendoriaus neplanuojama pardavinėti, o tiesiog jį išleidus, išdalinti jame esančių automobilių savininkams.

Taigi, pasižymėkite šią datą: gegužės 20 diena, 12 valanda. Vieta: Sirokomlės g. 38, Nemėžis, Vilniaus rajonas.

Žiūrovams renginys nemokamas.

Išskirtinių automobilių vairuotojai, norintys dalyvauti kalendoriaus konkurse kviečiami registruotis el. paštu: info@aapperformance.lt atsiunčiant automobilio nuotraukas ir trumpą aprašymą.

Daugiau apie renginį Facebook'e

Kategorijos: