You are here

„Women on fire“: Kartingo praktinių paskaitų ciklas moterims

Ketvirtadienio vakarą (spalio 25 d.) uždarų patalpų „Elektrokart by Kartlandas“ kartodrome startavo kartingo praktinių paskaitų ciklas „Women on fire“, į kurį susirinko 30 moterų ir merginų.

Renginį sudarė teorinė dalis ir du praktiniai važiavimai. Vakarą organizavo „Moterų laisvalaikis kitaip“ ir kartodromo komanda.

Teorinę dalį vedė jaunas bei greitas lenktynininkas Tauras Tunyla, kuris savo karjerą pradėjo būtent kartingo trasoje. Tauras pasakojo, kaip teisingai reikia važiuoti trasoje, kaip patogiai sėdėti prie kartingo vairo ir kitas subtilybes trasoje. Jis taip pat stebėjo važiavimus, po kurių išsakė savo įžvalgas ir rekomendacijas.

Po gautų pastabų, dailiosios lyties atstovės ėmė rodyti geresnius trasos įveikimo laikus, o pirmą kartą sėdusios prie kartingo vairo, jautėsi užtikrinčiau ir drąsiau.

„Moterų laisvalaikis kitaip“ įkūrėja Jolanta Iselionienė džiaugėsi, kad į renginį susirinko gausus būrys dalyvių, o gautos žinios ir bent ir maža patirtis, galbūt padės ir kasdieninėse kelionėse automobiliu. Ji pastebi, kad moterys vis dažniau yra linkusios praleisti laisvalaikį automobilių sporto renginiuose.

,,Visai nesvarbu, ar tai buvo pirmas kartas, kada merginos sėdo į kartingą, ar jau nesuskaičiuojamas - visos turėjo gerą laiką ir kupiną įspūdžių bei adrenalino vakarą” – sakė Jolanta.

Tos, kurios nespėjo sudalyvauti pirmajame renginyje, yra kviečiamos į antrąjį Moterų vakarą, kuris vyks lapkričio mėnesį.

Naujienas apie tai galite sekti Facebook’e

Lenktynininkai: