You are here

Rastas apleistas „Dodge Charger Daytona“, kurių buvo tik 503 vienetai

Charlie Lyons visuomet norėjo 1969 metų gamybos „Dodge Charger Daytona“ - automobilio, kurio buvo pagaminta vos 503 vienetai. Pagaliau jis tokį rado. Apleistą, bet vis tiek itin retą ir turintį didžiulę vertę.

Vyrukas turi klasikinių automobilių dirbtuves bei ieško įvairių apleistų automobilių, kuriuos perka ir restauruoja. Šį surastą apleistą automobilį jis nupirko iš pagyvenusio vyro, šiaip ne taip, sutikusio jį parduoti. Pradžioje Charlie kalbėjo apie šio automobilio restauravimą, tačiau buvo priimtas sprendimas parduoti jį aukcione.

Aukcionas

Šis itin retas ir labai apleistas „Dodge Charger Daytona“ bus parduodamas aukcione. Kaip jau įprasta, tokio tipo automobiliai, nors ir būdami nepatenkinamos būklės, susilaukia itin daug susidomėjimo ir jų kaina aukcione iškyla iki beprotiškų sumų.

Šį automobilį 2016 metais sausio mėnesį vykstančiame aukcione tikimasi parduoti už maždaug 150 000 - 180 000 JAV dolerių.

Istorijos pradžia

Visa ši istorija su „Dodge Daytona“ prasidėjo visai netikėtai, kuomet Charlie paskambino vyras, norintis parduoti 1970 metų „Chevrolet Chevelle“. Taigi jis nuvyko apžiūrėti šio automobilio. Besibaigiant vizitui pardavėjas pradėjo kalbėti apie dar du automobilius „Superbird“ ir „Daytona“. Pirmasis automobilis pasirodė įdomus, tačiau išgirdęs apie „Daytona“, Charlie pasijautė lyg būtų išgirdęs pačią geriausią naujieną.

Taigi po „Chevelle“ apžiūros, Charlie nulėkė apžiūrėti „Daytona“, kuris buvo nuvažiavęs apie 20 000 mylių, buvo visiškai apleistas, tačiau pilnai originalus automobilis.

Nenorėjo parduoti

Nors „Daytona“ šeimininkas ir priėmė Charlie bei leido apžiūrėti savo automobilį, tačiau jis niekada negalvojo apie jo pardavimą. Charlie nenorėjo daryti jam spaudimo, tačiau po beveik dviejų valandų pokalbio, jis pakrypo link temos apie restauravimą, ir tuo metu Charlie prasitarė, kad norėtų šį automobilį pirkti. Automobilio savininkas buvo paliktas apmąstymams.

Po šio vizito Charlie vis susisiekdavo su „Daytona“ savininku norėdamas priminti, kad jis vis dar domisi automobilio pirkimu. Galiausiai po kelių mėnesių Charlie sulaukė žinios iš savininko, kuris pasakė, kad jeigu sugalvotų parduoti automobilį, tai prašytų už jį tam tikros sumos pinigų ir jeigu Charlie norėtų šio automobilio, jis už tiek galėtų jį parduoti.

Žinoma, Charlie nieko nedvejodamas pateikė teigiamą atsakymą – juk tai jo svajonių automobilis, kuris dar be to yra ir itin retas.

Dodge Charger Daytona

Pirmasis automobilio savininkas buvo miesto teisėjas ir nupirko automobilį savo žmonai. 1974 metais jis automobilį pardavė atgal atstovybei. Vėliau antrasis, 18 metų amžiaus pirkėjas jį įsigijo už 1800 JAV dolerių. Tai tas pats vyras, iš kurio Charlie dabar ir įsigijo šį automobilį. Būdamas jaunas automobilio savininkas priekinę savo mašinos dalį dar buvo papuošęs liepsnomis, kurios išlikę iki dabar.

Šis 1969 metais pagamintas „Dodge Charger Daytona“ turi 7,2 litro V8 variklį, kuris yra suporuotas su automatine greičių dėže. Išskirtinis automobilio bruožas, tai originalus 584 mm aukščio spoileris ant galinio dangčio.

Charlie tapo trečiuoju šio automobilio savininku, kuris jau žinos, kaip tinkamai juo pasirūpinti.

Restauruoto automobilio vertė yra beprotiškai didelė. Štai 2015 metų sausio mėnesį aukcione toks egzempliorius su mechanine greičių dėžę ir 7,0 litrų V8 HEMI varikliu buvo parduotas net už 900 000 JAV dolerių.

Kategorijos: 
Automobiliai: