You are here

„Volvo Cars“ atnaujino antros kartos „Volvo XC90“

 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90
 • Volvo XC90
  Volvo XC90

„Volvo Cars“ pristatė atnaujintą populiariausiu 90-osios serijos modeliu tapusį SUV „XC90“. Buvo atnaujinta ne tik išvaizda – nuo šiol flagmaną galima rinktis ir su naujos kartos degalus taupančiu varikliu, kuris yra naujas žingsnis ambicingoje kompanijos elektrifikavimo strategijoje.

Volvo XC90

Nuo šiol atnaujintas antros kartos „Volvo XC90“ galimas ir su pažangia kinetinės stabdymo energijos regeneracijos sistema (KERS) – modeliai su šia integruota elektros pavara bus žymimi nauju „B“ prekiniu ženklu ir realiomis eismo sąlygomis užtikrins iki 15 proc. mažesnes degalų ir CO2 emisijos sąnaudas. Naujieji „B“ versijos automobiliai papildys jau esančius iš tinklo įkraunamus hibridinius „T8 Twin Engine“ modelius.

2014 m. debiutavęs antros kartos „Volvo XC90“ yra kertinis gamintojo modelis, su kuriuo prasidėjo „Volvo Cars“ veiklos pagreitis. Jis buvo pirmasis, įkūnijęs naują „Volvo“ markės išvaizdą, išsiskiriančią priekiniais „Toro“ kūjo žibintais ir išskirtinės formos grotelėmis, o gamybai naudojama SPA („Scalable Product Architecture“ angl.) platforma ir revoliucinis salono dizainas tapo visų naujų 90-os ir 60-os serijos automobilių pagrindu.

Nuo pat gamybos pradžios „XC90“ modelyje ir toliau buvo diegiamos tokios pačios ir pirmosios automobilių pasaulyje technologijos kaip ir vėliau pasirodžiusiuose kituose „Volvo“ 90-os ir 60-os serijos modeliuose, todėl „Volvo“ SUV gamos flagmanas tapo dar pažangesniu, o iš viso pasaulyje jau parduota daugiau kaip 320 tūkst. „XC90“.

Atnaujintas ir itin universalus „Volvo XC90“ gali turėti skirtingą sėdynių išdėstymą. Jis gali būti komplektuojamas kaip prabangi keturių vietų „Excellence“ versija, taip pat ir kaip šeimyninis septynių vietų SUV, o nuo šiol – ir kaip šešiavietis SUV, tad „Volvo XC90“ galima rinktis su labiausiai poreikius atitinkančiu sėdynių skaičiumi.

Volvo XC90

Kalbant apie aktyvias saugumo technologijas, nuo šiol „City Safety“ ir „Blind Spot Information“ saugumo sistemos turi vairavimo pagalbą, o „City Safety“ su automatinio stabdymo funkcija iki šiol yra vienintelė rinkoje sistema, atpažįstanti pėsčiuosius, dviratininkus ir stambius gyvūnus.

Šios ir kitos aktyvios saugumo technologijos, drauge su pasyvų keleivių saugumą užtikrinančiu kėbulu, lemia, kad „Volvo XC90“ yra vienas saugiausių automobilių pasaulyje, taip pabrėžiant „Volvo Cars“ įsipareigojimą gaminti saugiausius automobilius.

Atnaujinto „Volvo XC90“, kurį jau galima užsisakyti, gamyba bus pradėta 2019 m. gegužės mėn. Torslandos gamykloje Švedijoje.

Volvo XC90

Kategorijos: 
Automobiliai: