You are here

Atnaujintas Audi Q8: aiškus, geras, brangus SUV

Atnaujintas Audi Q8, kuris debiutavo dar 2018-aisiais metais. Tai didelis SUV, kuris nestokoja erdvės gale, važiuoja gerai, gali pasigirti visais varomais ratais bei pneumatine pakaba, o taip pat jau iš senovės puikiai pažįstama vokiška tvarka interjere.

Šiuolaikiniuose Audi automobiliuose ant tiek viskas vienodai viduje, kad net galima užmiršti su kokiu modeliu važiuojama Bet dėl to viskas puikiai pažįstama ir aiškiai suprantama. Prie vairo patogu, o keliaujant niekas šiame automobilyje nevargina. Trūksta nebent šiek tiek emocijos, kažkokios „razinkos”.

Kadangi tai atnaujintas modelis, tai jo išorė pasikeitusi minimaliai. Automobilis išlaiko solidžią išvaizdą, gatvėje į jį norisi atsisukti, Q8 visada į save atkreipia dėmesį. Atsimenant automobilio debiutą 2018-aisiais metais, tuomet buvo įvairių nuomonių dėl priekinės dalies dizaino: vieniems jis patiko, kitiems – ne itin. Aš radau savo kampą, kuriuo man patinka žiūrėti į šį automobilį.

Po variklio dangčiu – V6 3.0 litrų TFSI jėgainė su 340 AG ir 500 Nm. Pagreitis iki šimto – 5.6 sek., taigi dinamiškumo šiam dideliam ir sunkiam automobiliui tikrai netrūksta.

Tokį variklį turintis Audi Q8 kainuoja nuo 87 tūkst. eurų, o šio, daug papildomos įrangos turinčio modelio kaina – daugiau nei 115 tūkst. eurų. Įdomumo dėlei, vien šie juodi ratlankiai kainuoja 5536 eurus.

Kategorijos: 
Automobiliai: