You are here

Greičiausias šarvuotas automobilis pasaulyje – tiuninguotas „Audi RS7“

„AddArmor“ pristato greičiausią pasaulyje šarvuotą automobilį. Tai „APR“ patobulintas „Audi RS7 Sportback“, kuris gali pasiekti 325 km/h greitį.

Po variklio dangčiu automobilis slepia 4,0 litrų V8 twin-turbo variklį, kurio galia pakelta iki 760 AG, o sukimo momentas siekia 1085 Nm. Tą pasiekti leido „APR Plus Stage II“ sistema. Šarvuoto „RS7“ pagreitis iki 96 km/h (60 mph) trunka vos 2,9 sek.

„AddArmor“ nenorėjo sugadinti šio automobilio pagreičio charakteristikų, todėl naudojo polikarbonatą, kuris yra 60 procentų lengvesnis bei 10 kartų stipresnis už balistinį plieną. Taip pat buvo įdėti ir specialūs kelių sluoksnių stiklai, pagaminti naudojant polikarbonatą ir balistinį stiklą.

Šarvai papildomai prie automobilio svorio pridėjo apie 90 kilogrramų ir atitinka B4 lygio apsaugą. Automobilis taip pat turi pipirinių dujų purškimo sistemą, nestandarinę dumų sienos sistemą ir specialų garsinį signalą. „RS7“ dar gavo run-flat tipo padangas, durų rankenas su elektros šoku. Taip pat jame sumontuota minų/sprogmenų aptikimo sistema, 360 laipsnių naktinio matymo kamera, sustiprintą priekinę dalį.

Toks šarvuotas „RS7“ kainuoja apie 183 000 eurų arba apie 81 000 eurų daugiau nei standartinis modelis.

Kategorijos: 
Automobiliai: