You are here

B. Vanago komanda atsiėmė Dakaro techniką, bet į Lietuvą ji negrįžta 

  • Toyota Gazoo Racing Baltics
    Toyota Gazoo Racing Baltics
  • Toyota Gazoo Racing Baltics
    Toyota Gazoo Racing Baltics

Praėjus beveik mėnesiui po Dakaro ralio finišo komandos susigrąžino savo techniką. Iš Prancūzijoje esančio Marselio uosto vasario 13–14 dienomis dalyviai iš Dakaro organizatorių atsiėmė ne tik sportinius bolidus, bet ir sunkvežimius bei pagalbinius automobilius. Nors „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komanda techniką susigrąžino be jokių nesklandumų, į Lietuvą kol kas ji negrįžta., rašoma pranešime.

Komandinė misija Portugalijoje

Medija komandos naudojami „Land Cruiser“ automobiliai drauge su „Rally Raid Estonia“ bei Lietuvos žurnalistų technika jau juda Lietuvos link. Visgi, „Toyota GR DKR Hilux“ sportinis automobilis, komandos sunkvežimis bei pati technikų komanda pasuko priešinga kryptimi – į Portugaliją. Čia vasario 23–25 d. už „Black Hawk“ vairo sės „TOYOTA GAZOO Racing Caetano Portugal“ pilotas João Ramos, dalyvausiantis Portugalijos bajų čempionate.

Toyota Gazoo Racing Baltics

„Buvome „TOYOTA GAZOO Racing“ paprašyti vienoms lenktynėms suteikti savo „GR DKR Hilux“ bolidą Portugalijos čempionui. Negana to, mūsų technikai drauge su „GAZOO Racing“ inžinieriais aptarnaus jį lenktynių metu,“ – pasakojo Benediktas Vanagas. Anot jo, tai rodo pasitikėjimą lietuvių komandos kompetencijomis. 

Atvykus į Portugaliją, per mažiau nei savaitę technikų komanda turės atstatyti „Toyota Hilux“ po incidento Dakare bei paruošti jį lenktynėms.

Efektyviai planuojama logistika

Benedikto Vanago teigimu, komanda stengiasi efektyviai planuoti logistiką, tad „Black Hawk“ slapyvardžiu vadinamas bolidas į Lietuvą negrįš ir po lenktynių Portugalijoje. Čia technika bus saugoma iki kito komandos starto, kuris vyks balandžio 14–16 d. Ispanijoje. „Baja TT Dehesa Extremadura“ bus pirmasis FIA Europos bajų taurės etapas. 

Kategorijos: 
Lenktynininkai: