You are here

Citroen C4 Picasso

„Citroen“ pateikė oficialias naujojo „C4 Picasso” išorės ir interjero nuotraukas, kurios patvirtina, kad priekinės dalies koncepcinio modelio „Technospace“ dizainas išliko nepakeistas produkcijai skirtam modeliui. Kompanija taip pat atskleidė ir techninius automobilio duomenis.

Automobilis yra 4430 mm ilgio, 1830 mm pločio ir 1610 mm aukščio. Lyginant su pirmtaku jis yra 40 mm trumpesnis ir 50 mm žemesnis, tačiau čia yra daugiau vietos salone ir bagažo skyriuje. Tai leido pasiekti sutrumpinant priekinę automobilio dalį, kuri yra 70 mm trumpesnė. Be to, ratų bazė yra 2785 mm arba 55 mm ilgesnė už senesnį modelį. Bagažo skyrius išaugo 40 litrų.

Viduje dominuoja aukštesnės kokybės medžiagos, dviejų spalvų tonų sėdynės, durų apmušimai ir priekinė panelė. Virš centrinės konsolės sumontuotas 12 colių HD ekranas, kuriame pateikiami prietaisų rodmenys ir visa važiavimui reikalinga informacija.

Gale sėdintys keleiviai gauna tris atskiras sėdynes, kurios gali būti konfigūruojamos individualiai.

Naujasis „C4 Picasso” yra 140 kg lengvesnis dėl naudojamų lengvesnių medžiagų ir naujos koncerno „Peugeot-Citroen PSA Group“ platformos EMP2, kuri pagaminta iš aliuminiu ir labai stipraus plieno.

Vienatūris turės keturis variklius: 1,4 litro e-HDi dyzelinis agregatas su 92 AG naudos tik 3,8 l/100 km kelio ir bus sujungtas su 6 laipsnių greičių dėže be sankabos, o 1,6 litro dyzeliniai agregatai atitinkamai turės 114 AG ir 148 AG.

Kategorijos: 
Automobiliai: