You are here

„Crazy Trip“: Jau 25-ą kartą vyksiančios orientacinės varžybos Kaune ir Vilniuje

Atėjo pavasaris, atėjo ir naujas pramoginių, orientacinių „Crazy Trip“ varžybų sezonas, kuris startuoja jau kovo 24 dieną.

Organizatoriai šias varžybas įvardija kaip smagiausią tokio tipo renginį Lietuvoje. Drąsiai galima su tuo sutikti, nes „Crazy Trip“ jau pats pavadinimas sufleruoja, kad turi būti pašėlusiai gerai. Ir tai jau net 25-osios tokios varžybos.

Gera draugų kompanija, įdomios, visiškai netikėtos užduotys, adrenalinas, noras laimėti, emocijos – ir tai tik dalis šio renginio sudedamųjų dalių.

Žaidimas dažnai stebina netikėtomis užduotimis. Renginio dalyviams yra tekę vidury nakties ieškoti sliekų, tikro akordeono bei kitokių sunkiai randamų daiktų. Norint įveikti tokias užduotis, dažniausiai tenka pajungti ir savo draugus, kurie net nedalyvauja varžybose, bet pavyzdžiui, namie turi akordeoną ar laiko namuose papūgą, su kuria varžybų dalyviams gali reikėti nusifotografuoti. Smagumo, greito mąstymo – čia tikrai netrūks.

Taigi, „Crazy Trip“ naują sezoną pradeda iškart dviejuose miestuose: Kaune ir Vilniuje. Tai gali būti puikus penktadienio vakaro planas, kurio metu dalyviai gaus apie 25 užduotis ir jas reikės įvykdyti savo mieste, varžantis dėl partnerių įsteigtų prizų.

Viskas, ko reikia norint dalyvauti varžybose, tai automobilis ir 2-5 žmonių komanda. Automobiliais lenktyniauti tikrai nereikės, o jie atliks tik keliavimo funkciją nuo vienos užduoties prie kitos. Taigi, tikrai nereikia būti lenktynininkais, užteks būti sumaniems.

Pagrindinis renginio prizas – bilietai visai komandai į festivalį „Karklė 2023”, taip pat bus ir daug kitų prizų.

Tiek Kaune, tiek Vilniuje varžybų starto laikas – penktadienis, kovo 24 diena, 19 val. 30 min.

Nuorodas į renginius pagal miestus rasite Facebooke: VILNIUS   |   KAUNAS

Kategorijos: