You are here

Dakaras 2020: 5 etape V. Žala turėjo techninių problemų, prarado daug laiko

  • V. Žala ir S. Jurgelėnas/Edgaro Buiko nuotrauka
    V. Žala ir S. Jurgelėnas/Edgaro Buiko nuotrauka
  • V. Žala ir S. Jurgelėnas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka
    V. Žala ir S. Jurgelėnas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Penktasis Dakaro ralio etapas Vaidotui Žalai ir Sauliau Jurgelėnui buvo nelengvas. Iki WP3 punkto stabiliai važiavęs ekipažas vėliau susidūrė su techninėmis problemomis. Važiuojant Vaidotas pastebėjo, kad kaista variklis. Teko sustoti. 

Variklio kaitimo priežastis - nušokęs dirželis, kurį teko keisti, o tai pareikalavo daug brangaus laiko.

Pakeitęs dirželį, ekipažas pajudėjo toliau, tačiau variklis toliau kaito. Vėl teko stoti. Pasirodo, kad aušinimo sistemoje ėmė trūkti aušinimo skysčio. Greitai papildę skysčio atsargas, Vaidotas ir Saulius nuorino variklį ir pajudėjo toliau į greičio ruožą.

„Pradėjo kaisti variklis, pavažiavom, pasirodo dirželis nulėkė. Pasikeitėm dirželį. Vis vien važiavom ant variklio perkaitimo ribos. Prisipylėm vandens. Tada, pasirodo, slėgis per žemas buvo. Nuorinome, ir tada viskas gerai. Tokių žaidimų kipšiukas mums pamėtė“, – nedidelę, tačiau daug brangaus laiko kainavusią problemą nupasakojo Saulius Jurgelėnas. 

Visas šis nuotykis kainavo apie 1 val. 40 minučių. Vėliau ekipažas judėjo savo tempu ir pasiekė finišą 45-oje pozicijoje, nuo lyderio atsilikęs 2 val. 2 minutes. O nugalėjo šiandien C. Sainzas.

Visą 5 etapo apžvalgą rasite čia - 5 ETAPAS

V. Žala ir S. Jurgelėnas/Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Kategorijos: 
Lenktynininkai: