You are here

Hyundai Driving Challenge 2019: Nuo „i20“ iki „Fastback N Performance“

Rugsėjo 11 d. „Fakto Auto“ surengė smagų ir azarto kupiną renginį „Hyundai driving challenge 2019", kuriame klientai bei media atstovai išbandė jėgas įvairiose sportinio vairavimo rungtyse su pačiais įvairiausias „Hyundai“ modeliais, pradedant mažuoju „i20“, taip pat elektrine „Kona EV“, krosoveriais „Kona“, „Tucson“, „Santa Fe“, bei baigiant galinguoju „Fastback N Performance“.

Renginio metu trasoje buvo galima išmėginti ir naująją „N Line“ seriją. Bandant skirtingus automobilius tiek užmiesčio keliuose, tiek trasoje, lengva greitai pastebėti tarp jų esančius skirtumus, o taip pat tai padeda išsiaiškinti ir savo poreikius. Važiavimas trasoje leido pajusti kiekvieno iš modelio manevringumą, sportiškumo savybių kraitį, stabdymo efektyvumą, stabilumą kelyje bei valdomumą. Vieni modeliai sportiškų savybių turėjo mažai, kiti šiek tiek daugiau, o štai „Fastback N Performance“ galėjo sportiškumo paskolinti dar ir kitiems.

Įdomu tai, kad uždaroje lenktynių trasoje didesnieji gamintojo krosoveriai jautėsi gana komfortabiliai ir pasižymėjo geru laikymusi ant kelio, per daug nesvyruodami į šalis.

Akimirkos iš renginio:

Kategorijos: 
Automobiliai: