You are here

10 idėjų, ką padovanoti automobilių mėgėjui

 • Dovanos automobilių mėgėjui
  Dovanos automobilių mėgėjui
 • Dovanos automobilių mėgėjui
  Dovanos automobilių mėgėjui
 • Dovanos automobilių mėgėjui
  Dovanos automobilių mėgėjui
 • Dovanos automobilių mėgėjui
  Dovanos automobilių mėgėjui

Svarstote, kokia dovana tiktų žmogui, kurio pagrindinė aistra ir pomėgis – automobiliai? Straipsnyje rasite 10 išskirtinių dovanų idėjų, kad jūsų paieškos būtų kuo lengvesnės, o gavėjo šypsena – pati plačiausia.

 

1. Žurnalo apie automobilius prenumerata

 

Automanai domisi visomis su automobiliais susijusiomis naujovėmis, tad kiekvieną mėnesį pašto dėžutėje lauks dar spaustuvės dažais kvepiantis naujas žurnalas. Kiekviename žurnalo numeryje automobilių mėgėjai bus supažindinti su automobilių pasaulio naujovėmis, transporto priemonių bandymais, sporto naujienomis, renginiais ir kt.

 

2. Raktų ar automobilio pultelio ieškiklis

 

Mėgstantys automobilius žmonės vertina ir naująsias technologijas bei išmaniuosius prietaisus, tad galite jiems padovanoti raktų pakabuką-ieškiklį. Ieškiklis turi garsinio signalo funkciją, padėsiančią greičiau ir lengviau rasti raktus, automobilio pultelį ir kt. Į savo išmanųjį telefoną reikia suinstaliuoti programėlę, kuri „suporuos“ raktų ieškiklį ir telefoną. Vėliau specialiame žemėlapyje matysite, kurioje vietoje padėti raktai.

 

3. Pasivažinėjimas prabangiu automobiliu mieste ar užmiestyje

 

Automobilių mėgėjo ar mėgėjos svajonė – pasėdėti už prabangaus automobilio vairo ir skrieti greičiau už vėją. Superautomobiliai keturiais varomaisiais ratais vos per 4–4,8 s išvysto 100 km/val. greitį.

Sportinių ir prabangių automobilių mėgėjui patiksiančios pramogos:

 

4. Automobilio modeliukas

 

Automobilių žinovą galėtų pradžiuginti automobilio modeliukas, netgi ir medinis: būtent tokius klasiškus suvenyrus gamina „Candylab“. Apskritai, retesni ir brangūs modeliukai labai vertinami, jie kainuoja ne vieną dešimtį eurų. Išskirtinis suvenyras papildys jau turimą mini automobiliukų kolekciją ar papuoš darbo stalą.

 

5. Automobilio priežiūros priemonių arba aksesuarų rinkinys

 

Kiekvienas autoentuziastas, radęs laisvo laiko, skuba į garažą remontuoti ar dailinti savo automobilį. Jo automobilis – visuomet išblizgintas ir kruopščiai prižiūrėtas (apie tokius automobilius sakoma: „Nematyti nė dulkelės“). Tad nupirkti ir padovanoti galite automobilio priežiūros priemonių (kosmetikos) rinkinį ar priežiūrai (ypač žiemos metu) skirtus šepečius, gremžtukus ir t. t.

 

6. Bilietai ar kelionė į renginį

 

Automobilių gerbėją galite pakviesti į bet kokį su automobiliais susijusį renginį. Vasarą Lietuvoje vyksta autokroso lenktynės, 1000 km lenktynės Palangoje, dovanojančios daug emocijų ir įspūdžių. Kitu metų laiku organizuojamos automobilių parodos, pavyzdžiui, „Litexpo“ vyksta paroda „Auto Bazar“, ir kt. Parodų metu eksponuojami keliasdešimt naujų automobilių, kuriuos parodos dalyviai gali išbandyti kelyje, sportiniai, patobulinti ir istoriniai automobiliai, tad tikrai yra ką pamatyti.

 

7. Vaizdo registratorius

 

Vystantis automobilių gamybos technologijoms, drauge tobulėja ir automobilių priedų technologijos. Vienas populiariausių prietaisų – vaizdo registratorius, leidžiantis kelyje jaustis saugiau, padedantis išspręsti daugelį autoįvykių pretenzijų (net ir draudėjai remiasi vaizdo registratorių užfiksuota medžiaga). Ir piniginės tokio tipo dovana stipriai nepaplonins: gana kokybiškas „Prestigio“, „Mio“, „NavRoad“, „Transcend“, „Xiaomi“ ir panašių gamintojų vaizdo registratorius kainuoja 50–70 €.

 

8. Kitokio vairavimo patirtis

 

Bet kuriam automobilių mėgėjui reikėtų išbandyti ne tik greituosius prabangius sportinius automobilius, bet ir pasivažinėti bekelėmis. Kelios iš siūlomų pramogų – tai pasivažinėjimas keturračiais, motociklu ar naktinis nuotykis su Monster Truck. Didysis Monster Truck visureigis „pasipuošęs“ net 1,7 m aukščio padangomis, o jo kėbulo ilgis – daugiau nei 6 metrai! O gal dovanos gavėjui pats metas įsitikinti, kad motociklai  ir keturračiai – ne mažiau smagūs ir įdomūs už pamėgtuosius automobilius?

 

9. Radijo bandomis valdoma mašinytė

 

Prieš keliolika metų per gimtadienį ar Kalėdas gauti radijo bangomis valdomą automobilį buvo kiekvieno berniuko svajonė. Tad tokia dovana ir šiandien nudžiugintų kiekvieną automaną. Paprastai valdomas ir bet kokiu paviršiumi puikiai važiuojantis automobiliukas primins nerūpestingus laikus.

 

10. Dovanos su automobilių logotipais

 

Automobilių gerbėjui galite dovanoti garsių prekės ženklų logotipais puoštus (žinoma, originalius) suvenyrus, daiktus, kosmetiką, pavyzdžiui, „Ferrari“ laikrodžius ar marškinėlius, „Jaguar“ kvepalus ir pan. Tai praktiška, naudinga ir pomėgį atitinkanti dovana.

Ir atminkite: dovanodami su pomėgiu susijusią dovaną būsite beveik tikri, kad dovana ir patiks, ir nustebins.

Kategorijos: